Valérie, jak jste spokojeny se svým jménem?

24.3.16 15:16

Valérie, jak jste spokojeny se svým jménem?

Ahoj, čekám holčičku a ráda bych jí dala jméno Valérie. Chci se zeptat, jak jste se svým jménem spokojeny vy, jmenovkyně☺?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49751
24.3.16 15:32

@honeymom taky máme Vali ale jen Valerie a zatim reakce okolí vždy ok. neni ještě tak časté takže ok. zatim si nestěžuje ale myslim že jsme vybrali hezké jméno ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.16 15:38

Děkuji za reakci. Právě, že není tuctové. Ale zas se trošku bojím, aby mi jednou nevyčetla, že si ji kvůli jménu všichni hned pamatují, nebo ho dokonce neměla ráda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
24.3.16 15:40
@honeymom píše:
Děkuji za reakci. Právě, že není tuctové. Ale zas se trošku bojím, aby mi jednou nevyčetla, že si ji kvůli jménu všichni hned pamatují, nebo ho dokonce neměla ráda…

to Ti řekne i dítě, které se jmenuje naprosto tuctově.. Znám Val a je spokojená :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
24.3.16 15:41

Moje sestřenice je Valérie. Je jí 11 let a zatím si teda nestěžuje. Podle mě je to moc krásné jméno. A je fakt, že žádnou jinou neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.16 15:59

Jj, to je pravda. Je fakt, že já jsem své jméno v pubertě nenáviděla-Lídie, říkali mi Lidko. Manžel ho zbožňuje. Člověk se asi nezavděčí, moc se mi líbí Valika, ale čas ukáže, zda to byla správná volba☺

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
24.3.16 16:01

@honeymom :mrgreen: přesný, já svoje jméno taky nesnášela atd ;) ale Valérie je pěkné jméno :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17469
24.3.16 16:13

Dite ve skole (sedma trida) ma spoluzacku Valerii, je trochu pri tele a nereknou ji pry jinak nez Valibuk :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
24.3.16 16:22

No…me se to jmeno nelibi, je takove tvrde…meli jsme holcinu Valerii v dedine, ktere se rikalo Valika (vzdy, kdyz to nekdo rekl, tak jsem si predstavila nejakou obezni holku)…tahle byla hubena a krasna, no a po detech se z ni stal maly tank a vsichni ji rikali Valoun… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.16 16:24

@Hanka1 děti dokáží být někdy kruté a vymyslí přezdívky a rýmovačky, které by ani nás dospěláky nenapadly. To mohou vymyslet i k Aničce, Lucii…mně kdysi říkali Lidko-pipko, ve 3.třídě myslím, jenomže já jsem byla trošku bojovné dítě, takže to rychle vyšumělo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
24.3.16 17:06
@honeymom píše:
Děkuji za reakci. Právě, že není tuctové. Ale zas se trošku bojím, aby mi jednou nevyčetla, že si ji kvůli jménu všichni hned pamatují, nebo ho dokonce neměla ráda…

Mám dceru Anastázii, to také není úplněnejčastější jméno, bude jí 6 let a zatím jsem se od ní setkala spíš s pozitivní reakcí, že si jí lidé díky jménu pamatují. Teď například byla nadšená, že jí učitelka při zápisu do ZŠ říkala, že Stázičku ještě neučila, a že se těší, že jí teď bude ve třídě mít (nebo něco v tom smyslu :D ).

• Citovat
  • Upravit
24.3.16 18:35

@donaga tak to je hezké, snad bude se svým jménem stejně spokojená i má dcerka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49751
24.3.16 18:41

@honeymom my chtěli méně dávané ale zase ne cizí ;). jen se nám to plete, nejstarší je Viktor takže pak volam Viki, Vali :mrgreen:. ještě že prostřední neni od V :mrgreen:. No syn říká že Viktor mu jako jméno nevadí ale prý takový Barnabáš to by byl spokojený asi víc :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22478
24.3.16 19:46
@Hanka1 píše:
Dite ve skole (sedma trida) ma spoluzacku Valerii, je trochu pri tele a nereknou ji pry jinak nez Valibuk :roll:
:mrgreen: Chuděra :oops:. To by mě normálně vůbec nenapadlo…Jinak Valerie je pěkné jméno :palec:.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
24.3.16 20:54

Mame Valerii a reakce za tři roky pozitivní. Nadávky si lidi vymyslí na jakékoliv jméno ;)
Val říkáme - Val, Vali, Valinko, Valouši, Valdemorde :mrgreen:, Valino, Valísku, Valinečko a Valerie… Ještě bych určitě něco našla :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama