Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Ahoj, čekám holčičku a ráda bych jí dala jméno Valérie. Chci se zeptat, jak jste se svým jménem spokojeny vy, jmenovkyně☺?
@honeymom taky máme Vali ale jen Valerie a zatim reakce okolí vždy ok. neni ještě tak časté takže ok. zatim si nestěžuje ale myslim že jsme vybrali hezké jméno ![]()
Děkuji za reakci. Právě, že není tuctové. Ale zas se trošku bojím, aby mi jednou nevyčetla, že si ji kvůli jménu všichni hned pamatují, nebo ho dokonce neměla ráda…
@honeymom píše:
Děkuji za reakci. Právě, že není tuctové. Ale zas se trošku bojím, aby mi jednou nevyčetla, že si ji kvůli jménu všichni hned pamatují, nebo ho dokonce neměla ráda…
to Ti řekne i dítě, které se jmenuje naprosto tuctově.. Znám Val a je spokojená ![]()
Moje sestřenice je Valérie. Je jí 11 let a zatím si teda nestěžuje. Podle mě je to moc krásné jméno. A je fakt, že žádnou jinou neznám.
Jj, to je pravda. Je fakt, že já jsem své jméno v pubertě nenáviděla-Lídie, říkali mi Lidko. Manžel ho zbožňuje. Člověk se asi nezavděčí, moc se mi líbí Valika, ale čas ukáže, zda to byla správná volba☺
@honeymom
přesný, já svoje jméno taky nesnášela atd
ale Valérie je pěkné jméno ![]()
Dite ve skole (sedma trida) ma spoluzacku Valerii, je trochu pri tele a nereknou ji pry jinak nez Valibuk ![]()
No…me se to jmeno nelibi, je takove tvrde…meli jsme holcinu Valerii v dedine, ktere se rikalo Valika (vzdy, kdyz to nekdo rekl, tak jsem si predstavila nejakou obezni holku)…tahle byla hubena a krasna, no a po detech se z ni stal maly tank a vsichni ji rikali Valoun… ![]()
@Hanka1 děti dokáží být někdy kruté a vymyslí přezdívky a rýmovačky, které by ani nás dospěláky nenapadly. To mohou vymyslet i k Aničce, Lucii…mně kdysi říkali Lidko-pipko, ve 3.třídě myslím, jenomže já jsem byla trošku bojovné dítě, takže to rychle vyšumělo
@donaga tak to je hezké, snad bude se svým jménem stejně spokojená i má dcerka
@honeymom my chtěli méně dávané ale zase ne cizí
. jen se nám to plete, nejstarší je Viktor takže pak volam Viki, Vali
. ještě že prostřední neni od V
. No syn říká že Viktor mu jako jméno nevadí ale prý takový Barnabáš to by byl spokojený asi víc
![]()
@Hanka1 píše:
Dite ve skole (sedma trida) ma spoluzacku Valerii, je trochu pri tele a nereknou ji pry jinak nez Valibuk
Mame Valerii a reakce za tři roky pozitivní. Nadávky si lidi vymyslí na jakékoliv jméno ![]()
Val říkáme - Val, Vali, Valinko, Valouši, Valdemorde
, Valino, Valísku, Valinečko a Valerie… Ještě bych určitě něco našla
![]()
@majdalenka20 píše:
Mame Valerii a reakce za tři roky pozitivní. Nadávky si lidi vymyslí na jakékoliv jméno
Val říkáme - Val, Vali, Valinko, Valouši, Valdemorde, Valino, Valísku, Valinečko a Valerie… Ještě bych určitě něco našla
![]()
přesně! Valísku, když byla mimino furt
my ještě Valdemaro, a ve školce jí řikali Valuško. Ale proti tomu se sama obořila
jo a taky Wallee- jako ten robůtek ![]()