Valérie, jak jste spokojeny se svým jménem?

10
24.3.16 15:16

Valérie, jak jste spokojeny se svým jménem?

Ahoj, čekám holčičku a ráda bych jí dala jméno Valérie. Chci se zeptat, jak jste se svým jménem spokojeny vy, jmenovkyně☺?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
59410
24.3.16 15:32

@honeymom taky máme Vali ale jen Valerie a zatim reakce okolí vždy ok. neni ještě tak časté takže ok. zatim si nestěžuje ale myslim že jsme vybrali hezké jméno ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
24.3.16 15:38

Děkuji za reakci. Právě, že není tuctové. Ale zas se trošku bojím, aby mi jednou nevyčetla, že si ji kvůli jménu všichni hned pamatují, nebo ho dokonce neměla ráda…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
24.3.16 15:40
@honeymom píše:
Děkuji za reakci. Právě, že není tuctové. Ale zas se trošku bojím, aby mi jednou nevyčetla, že si ji kvůli jménu všichni hned pamatují, nebo ho dokonce neměla ráda…

to Ti řekne i dítě, které se jmenuje naprosto tuctově.. Znám Val a je spokojená :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
339
24.3.16 15:41

Moje sestřenice je Valérie. Je jí 11 let a zatím si teda nestěžuje. Podle mě je to moc krásné jméno. A je fakt, že žádnou jinou neznám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
24.3.16 15:59

Jj, to je pravda. Je fakt, že já jsem své jméno v pubertě nenáviděla-Lídie, říkali mi Lidko. Manžel ho zbožňuje. Člověk se asi nezavděčí, moc se mi líbí Valika, ale čas ukáže, zda to byla správná volba☺

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
24.3.16 16:01

@honeymom :mrgreen: přesný, já svoje jméno taky nesnášela atd ;) ale Valérie je pěkné jméno :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Hanka1
24.3.16 16:13

Dite ve skole (sedma trida) ma spoluzacku Valerii, je trochu pri tele a nereknou ji pry jinak nez Valibuk :roll:

  • Citovat
  • Upravit
180
24.3.16 16:22

No…me se to jmeno nelibi, je takove tvrde…meli jsme holcinu Valerii v dedine, ktere se rikalo Valika (vzdy, kdyz to nekdo rekl, tak jsem si predstavila nejakou obezni holku)…tahle byla hubena a krasna, no a po detech se z ni stal maly tank a vsichni ji rikali Valoun… :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
24.3.16 16:24

@Hanka1 děti dokáží být někdy kruté a vymyslí přezdívky a rýmovačky, které by ani nás dospěláky nenapadly. To mohou vymyslet i k Aničce, Lucii…mně kdysi říkali Lidko-pipko, ve 3.třídě myslím, jenomže já jsem byla trošku bojovné dítě, takže to rychle vyšumělo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
24.3.16 18:35

@donaga tak to je hezké, snad bude se svým jménem stejně spokojená i má dcerka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
24.3.16 18:41

@honeymom my chtěli méně dávané ale zase ne cizí ;). jen se nám to plete, nejstarší je Viktor takže pak volam Viki, Vali :mrgreen:. ještě že prostřední neni od V :mrgreen:. No syn říká že Viktor mu jako jméno nevadí ale prý takový Barnabáš to by byl spokojený asi víc :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
24.3.16 19:46
@Hanka1 píše:
Dite ve skole (sedma trida) ma spoluzacku Valerii, je trochu pri tele a nereknou ji pry jinak nez Valibuk :roll:
:mrgreen: Chuděra :oops:. To by mě normálně vůbec nenapadlo…Jinak Valerie je pěkné jméno :palec:.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
776
24.3.16 20:54

Mame Valerii a reakce za tři roky pozitivní. Nadávky si lidi vymyslí na jakékoliv jméno ;)
Val říkáme - Val, Vali, Valinko, Valouši, Valdemorde :mrgreen:, Valino, Valísku, Valinečko a Valerie… Ještě bych určitě něco našla :think: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1217
24.3.16 21:08
@majdalenka20 píše:
Mame Valerii a reakce za tři roky pozitivní. Nadávky si lidi vymyslí na jakékoliv jméno ;)
Val říkáme - Val, Vali, Valinko, Valouši, Valdemorde :mrgreen:, Valino, Valísku, Valinečko a Valerie… Ještě bych určitě něco našla :think: :mrgreen:

přesně! Valísku, když byla mimino furt :-D my ještě Valdemaro, a ve školce jí řikali Valuško. Ale proti tomu se sama obořila :-) jo a taky Wallee- jako ten robůtek :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková