Vanilkové rohlíčky se sekanými ořechy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 08.12.10 08:24
Vanilkové rohlíčky se sekanými ořechy

Ahoj holky, kolega v práci jednou donesl moc dobré vanilkové rohlíčky se sekanými ořechy. Bohužel se mi z něj nepodařilo vypáčit recept - už to byl starší pán a asi zapomněl a pak byl odejit. Nemáte některá? Napadlo mě dát nasekané ořechy do těsta co dělám normálně, ale nebylo to ono, dost se lámaly. Tyhle od kolegy byly celkově tvrdší a sladší než ty moje.

Reakce:
donaga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.10 08:32

Já dělám tyhle:
15 dkg hladké mouky
2 dkg cukru
5 dkg loupaných mletých mandlí (já dávám vlašáky)
vanilk. cukr a citr. kůra
11 dkg másla
1 žloutek
moučkový cukr smíchaný s vanilkovým cukrem na obalení.
Po upečení jsou rerativně tvrdé, ale nádherně se rozleží a mě chutnají :mrgreen:

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 08.12.10 10:31

Dělám tyhle:
140g hladké mouky špetka soli
50g mletých vlašských ořechů
40g moučkového cukru
90g Hery
moučkový vanilkový cukr na obalování (udělám tak, že kilovku moučkového cukru nasypu do plastové krabičky s víčkem a dám do něj na minimálně týden celý vanilkový lusk, cukr krásně natáhne tu vanilkovou vůni a chuť).

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 10.12.10 08:19

Holky díky, vyzkouším oba recepty :palec:

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 10.12.10 10:05

Mufino, ještě k tomu lámání. Pokud se ti lámaly rohlíčky při tvarování, tak je dobré nechat těsto dobře odležet. Nejlepší je nachystat si těsto den dopředu, zabalit ho do potravinářské fólie a dát do ledničky. Potom se tvaruje mnohem líp.

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 10.12.10 11:45

Romíku, dík, těsto dělám den předem vždycky, to už mám vyzkoušené :-) Jen ty moje rohlíčky jsou takové jemné a lámavé po upečení, ale zase se v puse jen rozplývají :-)

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 11.12.10 08:32

Tak po upečení mám rohlíčky taky křehké, zvlášť pokud jsou ještě teplé, ale myslím, že je to tak normální. U nás stejně většinou zmizí dřív než si někdo stihne všimnout jestli jsou rozlámané nebo ne :mrgreen:
Letos jsem poprvé dělala ještě takové karamelové košíčky, moc se mi nepovedla náplň, bylo to takové rozpatlané a ta moje banda to stihla sníst ještě dřív, než jsem to dala do krabice s cukrovím :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >