Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahoj holky,
prosím, poradíte mi?
Rozhoduju se, jak uspořádat kuchyň v novém bytě. Mám pár návrhů, z nichž nejlíp vypadá ten, kde je vaření vystrčené na ostrůvek - jak se to teď dělává. A já nevím, mám z toho trochu strach, protože když smažím bifteky nebo nějaké plátky, obvykle to dost prská a nerada bych otírala olej z poloviny obýváku. Máte, prosím, někdo zkušenost?
Moc děkuju za každý názor! Majdina
Ahoj,
ja proti prskani pouzivam takovou sitku a docela to pomaha…mam to kvuli detem…Jinak kuchyn s tim ostruvkem se mi moc libi…
Terik
Vařím taky na „ostrůvku“. Proti prskání mám za varnou deskou jakoby zvýšenou stěnu s pultíkem, exponovaná plocha obložená obkladačkama, takže údržba je dobrá. Jediné, co nás překvapilo byla cena ostrůvkové digestoře. Vybírali jsme opravdu tu nejlevnější a i tak nás přišla na asi 17 tisíc /máme FAGOR/. To píšu proto, abyste si napřed pozjišťovali všechny pro i proti ostrůvkového vaření. Je pravda, že nelituju a syn velmi oceňuje, že může běhat dokola /pro doplnění dodám, že používám kvůli bezpečnosti zábranu kolem varné desky IKEA, aby syn mohl běhat „bezpečně“/. Radka