Váš (náš) volný čas bez našich ratolestí????

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barlem
Stálice 84 příspěvků 28.07.19 11:50
Vas ( nas) volny cas bez nasich ratolesti

Ahoj, chtela jsem se zeptat, jestli mate i nejaky volny cas ( jak casto, jak dlouho) vylozene sami na sebe- ze vam nekdo pohlida a tak- a ze muzete opravdu vypnout a procistit si hlavu :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tmeren
Stálice 74 příspěvků 28.07.19 11:55

Mám čtyřměsíční holčičku a čas mám tak akorát večer na sprchu a jít spát, když pouklízím :D ale nestěžuju si a jsem vděčná za každou chvilku s ní :thumbsup: :slight_smile: uvidíme, jak to bude třeba za rok :joy:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 28.07.19 11:57

Ahoj, třeba dnes ho zrovna mam, uvidíme, jak dlouho ještě, jestli vydrží až do zitra nebo ne. Dnes mám i ten luxus, že pracovat budu jen chviličku, zbytek něco poklidim, pustím si film, budu si číst. Hlídá tchyně. Nejmladšího max do zitra, starší si chce nechat do středy. Ale to už jsou samostatné jednotky, prakticky bezúdržbové :lol:

Jinak mám většinou hlídání jen na to, abych mohla udělat nutnou práci. To hlídá moje mamka. Ale je už ve vyšším věku a zmáhá ji to, takže opravdu jen velmi omezeně. Nejmladší je péro a zmáhá notně i nás, natož okolí :zed: :lol:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 28.07.19 11:59

Nemám vůbec, nevadí mi to.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 28.07.19 11:59

A zrovna dneska, když jsme se s manželem probudili, jsem přemýšlela, co vlastně celé dny dělají bezdětné páry :lol: a že už se na to zase strašně moc těším :lol:

lucenka
Hvězda diskuse 37747 příspěvků 28.07.19 12:02

Teď máme za sebou týden bez kluka a ještě dva týdny mě čekají. Užívám si klid, mám za sebou pár večerních akcí s přáteli po práci, nemusím na nikoho dávat pozor u bazénu :mrgreen: další takovéhle větší odpočinkové volno mě bude čekat zase asi za rok :dance:

Hoa Mai
Kelišová 6761 příspěvků 28.07.19 12:15

Pokud nepocitam vecery, kdy deti spi, tak mam od deti volno (jakoze je nekdo pohlida) par hodin rocne. Nevadi mi to. Muz deti hlida celkem casto, ale to jsem skoro vzdy s nimi, protoze si chceme uzit spolecne straveny cas, jen nemusim kolem deti skakat.

Týna K.
Kelišová 5020 příspěvků 28.07.19 12:35

My měli teď s manželem děti na týden u babičky… podnikali jsme výlety a akce, které s dětmi ještě podnikat nemůžeme, jezdili na ctyřkolce… odpočali jsme si, ale už stojím u okna a vyhližím, kdy přijedou :mrgreen:

Tableta
Kelišová 5466 příspěvků 28.07.19 12:37

Pravidelně jeden den v týdnu a jednou cca za 3 měsíce na 3 dny až týden. Boží. Nedokážu si představit, že bych neměla nikoho na hlídání. Asi bych se zbláznila.

Kelsey
Hvězda diskuse 46775 příspěvků 28.07.19 12:57

Behem roku moc ne. Kdyz jedu o vikendech do skoly, tak to jsem bez nich. Jednou za tri tydny chodim na nehty. I ta hodina je relax. Kdyz jedou na jarni prazdniny nebo letni prazdniny.
Kdyz neni muj muz v praci, tak si vezme decka vsechny tri a jedou nekam sami napr. nakoupit nebo neco vyridit, abych mela cas pro sebe. O velkych prazdninach nejvic. Byli dva tydny na prazdniny. Ted jsou dva doma (jeli jsme na dovolenou po CR). V patek je odvezeme na dva tydny, pak jeden tyden prazdnin maji domluveny a je konec volna.

Kristýna 526
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 28.07.19 13:12

Tak já volný čas momentálně moc nemám ale hlídání na pár hodin ano. starší je teď na 14dnů na táboře moc si tam přál jet doufám že to zvládne :srdce: a mladší ten je pořád se mnou nebo manželem ale my s ním jezdíme na výlety a tak :lol: já mám až večery naprosto klidné :lol:

ivisek85
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 28.07.19 13:20

Když chci jít třeba na 2 hoďky s kámoškou nebo na masáž atd., hlídá tatínek. Jinak nemám tu potřebu dávat dítě na hlídání, abych měla klid. Ano, 2× - 3× do roka jdem na koncert, to hlídá mamka. Jinak si malou bere na noc tak, jak se to hodí jí, ale nepotřebuju to. Když je dcera pryč, něco mi doma chybí :lol:

Oriseka
Stálice 58 příspěvků 28.07.19 14:43

Kazdy vecer doma cca od 20:30,kdyz nemam praci na pocitaci, ani neni nic nutneho udelat v domacnosti. Vylozene, tak abych mohla vypadnout ven uplne bez deti za zabavou, tak to tak 1 mesicne na 3 hodiny.Je to malo, ale nikdo nepohlida 2 male deti na jednou.Tedy manzel ty 2 hodiny s obema da, ale to venuji domacnosti, vareni a tak.

Ivul87
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 28.07.19 14:49

Skoro každou neděli, cca 3 hodiny hlídá manžel. Jdem s kamarádkou vyvětrat hajtry :grin: Starší syn příležitostně u babičky, dědečka nebo tetičky. Mladší dcera je bohužel děsný mamánek, tak jsme ji zatím k nikomu nedávali. Jsem vděčná, že máme v tomto skvělou rodinu a děti jsou ochotní hlídat.

PaníBovaryová
Kelišová 5218 příspěvků 28.07.19 14:53

Jenom kdyz vecer usnou.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama