Vaše názory na test?

Anonymní
31.1.20 17:49

Vaše nazory na test?

Ahoj všem, vím, že tato otázka s fotkama tady byla už stokrát, ale mě by opravdu zajímaly vaše názory. Rozebíráme to s holkama ve skupině a zajímá mě i co si myslí ostatní. Kdy byla ovulace, nevím. První den cyklu. 8.1.. Snažíme se teprve první měsíc. Doma mám už syna, ale u něj jsem si dělala tehdy test až v den, kdy měla přijít MS a byly to jasné dálnice za pár vteřin. Proto mi toto přijde negativní, holky ze skupiny si myslí, že na testu něco je. Test je dělaný odpoledne dnes. Ne ráno. Tento výsledek až po 3 minutách. Prosím o vaše názory, co si myslíte. Děkuju. Anonym zachovat kvůli tomu, že nechci, aby zatím někdo věděl, že se snažím otěhotnět.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2837
31.1.20 17:53

Ja tam ducha vidím skus za dva dny jestli bude sílít ale vidím to nadějně ;) držím palečky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
31.1.20 17:53

Vidím, měla jsem taky takového :relaxed:️ příští měsíc, máme termín :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6736
31.1.20 17:57

Asi tam nějaký malililinkatý dušík bude, ale zatm bych se fakt neradovala. Držím palce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
31.1.20 18:01

Já nic nevidím, ale koukám z mobilu, tak možná to blbě vidím, když tu ostatní něco vidí… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2405
31.1.20 18:02
@listento píše:
Já nic nevidím, ale koukám z mobilu, tak možná to blbě vidím, když tu ostatní něco vidí… :nevim:

Taky absolutne nic nevidim. Asi málo lovim duchy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14475
31.1.20 18:04

Taky nevidím nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
31.1.20 18:06

No úplně bílé to neni. Skoda ze to neni ranni moč. Me pomahalo si tyto fotky v úpravách ztmavit kontrastem a jasem nebo nejakym filtrem kde to slo lepe videt. Protoze na zivo to slo videt, ale mobil to moc nebral. Ale ducha vidim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2343
31.1.20 18:19

@listento @Kaileee @Kriss Tina přidávám se taky nic nevidím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2405
31.1.20 18:27
@Luff píše:
No úplně bílé to neni. Skoda ze to neni ranni moč. Me pomahalo si tyto fotky v úpravách ztmavit kontrastem a jasem nebo nejakym filtrem kde to slo lepe videt. Protoze na zivo to slo videt, ale mobil to moc nebral. Ale ducha vidim.
:mrgreen: jasně kdyz tam dam kontrast tak se ta ryska objevi vzdycky… naprosty nesmysl tohle delat… bud tam je carka nebo neni…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3906
31.1.20 18:36

Já bych to brala jako negativní. Na té první fotce možná nějakou jakoby šmouhu vidím, ale myslím si, že často to je takový optický klam, že člověk prostě ví, ve kterém místě má tu druhou čárku vidět a může mu připadat, že tam fakt náznak je. Zkus za dva dny znovu, to už by to mělo být jasnější, pokud tam fakt je duch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
688
31.1.20 18:38

Nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
31.1.20 18:51

Vidim ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
31.1.20 18:56

Něco vidím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12285
31.1.20 19:02

Vidím 4× sněhobílé nic, není lepší počkat 2 dny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama