Vaše nejlepší brigáda?

101
1.7.21 17:25

Vaše nejlepší brigáda

Přeji příjemný podvečer.
Dámy, zakládám novou diskuzi. Od pondělí nastupuji opět na brigádu, čtvrtým rokem budu prodávat lístky na místním koupališti. Ta právě mě neskutečně baví, je zde možnost sociálních interakcí, mohu se učit, zkrátka ideální práce!
Chci se zeptat Vás - jaká byla Vaše nejlepší letní (nebo prázdninová) brigáda a proč se Vám to tolik líbilo? Můžete se se mnou, pokud chcete, podělit i o vtipné zážitky.
Moc děkuji a těším se na Vaše odpovědi.
Přeji příjemný zbytek dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33003
1.7.21 17:29

@Mia2020
Nemůžu se rozhodnout mezi poštou (když jsem měla hotovo, mohla jsem listovat v časopisech a pustili mě i k počítači) nebo v prádelně. Potkala jsem tam kluka, co mi dal první nefalšovanou pusu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1001
1.7.21 17:42

Já jsem po známosti čistila nové okna v novostavbě od těch nálepek a pak i lepidla, co tam zustalo, všude prach, ale byli jsme tam sami mladí a extra fyzicky náročné to nebylo, dělníci na nás házeli svůdné pohledy :mrgreen:, mělo to svoje kouzlo :) bylo mi asi 16, brigád byl těžký nedostatek, proti noční směně v pekárně nebo carefouru to byla top brigáda a i jsem si něco vydělala, protože to bylo třeba 3 týdny v kuse než jen nárazové v té pekárně přes agenturu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32947
1.7.21 17:48

Já jsem měla různé bizarní brigády, vždycky dohozené přes známost. Ale nejlepší byla ta na VŠ, u které jsem dostala mobil, v době, kdy mobil byl veeeelká vzácnost. Ale volat jsem z něj nemohla. Přijímala jsem hovory o stížnostech na jednu službu. Mohla jsem si dělat, co jsem chtěla, jen sem musela být na signálu. Když někdo zavolal, tak jsem akorát zapsala, co mu nejde. A večer to vyplnila do takového formuláře a poslala mailem. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10651
1.7.21 17:49

Me bavila brigada peceni pizzy.. klidne bych ji sla nekde zas delat 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2617
1.7.21 17:51

Naprosto jasně letní chmel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3008
1.7.21 17:57

Ve videopůjčovně :mrgreen:
Dneska už neexistují :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2268
1.7.21 18:00

Nejzajimavejsi brigadu jsem mela jako vypomoc pro architektonicky veletrh a ta pařba s klukama ze zemedelky… :mrgreen:

A nejlepsi brigada byla potom jako praxe v oboru, vydelal jsem si vcelku normalni penize a dostala pak nabidku tam pracovat. Z hlediska veselych historek nic extra zaživnyho ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2639
1.7.21 18:20

Práce v mikrobiologické laboratoři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1883
1.7.21 18:46

Nejlepší byla brigáda na kozí farmě, kde jsem pomáhala vyrábět různé produkty a pak jsem je prodávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18983
1.7.21 18:51

Vypomoc pri setkani Lekarske komory v Brne. V podstate jsme jen zaridili rano v recepci registraci a zbytek dne jsme byli ciste v zaloze, kdyby selhalo hlasovaci zarizeni. V realu to znamenalo…vetsinu dne jsme pospavali na sedackach a cpali se obcerstvenim urcene pro doktory, vecer zaplacena vecer a parba s nima. Tehda fungoval Rath. Kdyz se dovlnil k holce vedle mne k registraci, ta po nem chtela obcanku. On: Tak ja snad nemusim, ne? No musel, holka byla tvrda. :mrgreen: Musel pekne zpatky na pokoj (cele to setkani bylo v hotelu) v hotelu do patra a zase zpatky. :dance: A my se dobre bavili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32947
1.7.21 19:06

Když jsem tehdy brala ty stížnosti, vlastně to byl můj první home office. :mrgreen: Ale moc „houm“ jsem to tehdy nedělal, furt jsem někde courala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.7.21 19:44

To je krásná diskuze. Odložím si tu také svou zkušenost s nejoblíbenější brigádou… Už od 13 let jsem pravidelně pracovala každé léto… Nejradši jsem ale měla práci v baru. Bavilo mě běhat a cvrkat po place :). Ráda jsem mluvila s lidmi a nevadilo chodit domů kolem třetí hodiny. Hlavně vás bar hodně naučí, jak komunikovat, nestydět se, pamatovat si více věcí na ráz… Doporučuji na léto všem :).

T

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3712
1.7.21 19:49

Prodej u lahůdek v Tescu a přišel si ke me nakoupit Ondřej Brzobohatý. Před tema skoro 20 lety jsem z nej byla neskutečne paf…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.7.21 19:53

Jednu dobu jsem ve městě venčila psy! Chce to hodně zodpovědnosti a hlavně vztah k pejskům, ale bylo to super :), ráda na to vzpomínám! Jinak koupaliště zní taky dobře :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat