Janattwell podvodných e-shop pozor!

3
1.7.21 16:57

Janattwell podvodných e-shop pozor

Dobrý den,
5.5.2021 byla odeslána objednávka na eshop Janaattwel a bylo slíbeno předání do 2 dnů.
Stejný den byla potvrzena objednávka a ověřená dostupnost zboží na skladě a bylo slíbeno, že nebrání nic tomu, aby byla objednávka vyřízena a odeslána.
Poté bylo potvrzeno přijetí platby na učet. Hned poté byla odeslána faktura a čekala jsem co bude dál.
10.5.2021 jsem odeslala email se stížností, že od ní nemám doposud žádné informace o dodání zboží a číslo přepravy a na to nebyla žádná reakce! Poté jsem zjistila, že je uvedena na různých stránkách s falešným telefonním číslem (máji jich asi 5 až 6). Mezi tím jsem kontaktovala mojí banku, která poslala 2× žádost o navrácení peněz a opět bez odezvy a to ignorovala.
31.5.2021 byla odeslána žádost o odstoupení smlouvy, kde bylo přislíbeno vrácení peněz do 14 dnů. Čekala jsem ze slušnosti více než 14 dní a vidím, že žádné peníze není ochotna odeslat, a proto předávám na ten obchod trestní oznámení s veškerým materiálem, co jsem odeslal a proto žádám ostatní, kdo byl okraden stejně jako já, aby se připojil a semnou dáme tresní oznámení společně.
Pokud souhlasíte a chcete se semknout, aby se nám vrátili peníze a zastavíme tyto podvodníky, kontaktujte mě. S pozdravem Lenka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9221
1.7.21 17:07

To už tady bylo určitě. Takže nejsi jediná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22603
1.7.21 17:08

Nedávno to tu bylo, ale všechny holky pak psaly, že peníze nakonec vrátili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49039
1.7.21 17:09
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
1.7.21 17:14

@Kriss Tina právě, ale vidíte, že nikdy toho nelitovala a pořád pokračuje, spoléhá na to, že pořád má stále nové a nové oběti. Když se takový tip člověka nazastavi bude pokračovat a pokračovat.!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
2.7.21 19:26

@Cenarius ano máš právdu nejsem jediná, ale doufám že budu poslední, ten obchod nemá ve smyslu přestát okradat.
Zatím jsem našla 3 lidi které chtěli dát trestní oznámení a čekáme, aby nás bylo víc a vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat