140 vlasů vypadne denně

Anonymní
25.6.21 18:38

140 vlasu vypadne denně

Ahojky děvčata.
Jsem zoufalá cca měsíc mi vypadne přes 100 vlasu denně. Jsem z toho tak nešťastná ze ano počítám je. Přijdu si jak blázen.

Nemá někdo zkušenost.?
Je to počasím nebi čím?

Na kožní vše ok
Covid jsem neměla a ani nemám
Krev hormony, štítna žláza vše ok.

Čím to muže být? pred 3 měsíci byly dva týdny velkého stresu ale to snad nemůže být tím a ze padají už měsíc.

Chce se mi brecet protože jsem měla vždy krasne vlasy a mám je rada. Ale tot? :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13553
25.6.21 18:40

Vlasy ti mohou padat i po stresu o několik měsíců později. Kup si Biosil nebo Vlasové hnojivo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8000
25.6.21 18:43

100 vlasů denně vypadává normálně, jenom jsi dřív neblbla a nepočítala, tak tě to neznepokojovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21485
25.6.21 18:46

8o ty di počítáš vypadane vlasy 8o mne jich vypadne určitě víc soudě podle hřebenu, jen jsem netušila, ze je mám počítat 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20903
25.6.21 18:51

To už tu bylo ne??? hele nejsem zastáncem ad ale ty jsi na ně zralá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18056
25.6.21 19:27

100-150 vypadlych vlasů denne je normální, se uklidni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.21 19:51

Stresem to může být, hlavně i po nějakém čase, když už si člověk připadá v klidu. Mně takhle reaguje kůže, tělo zkrátka reaguje… Pokud tě to trápí, zkus ricinový olej, ten je na růst řas a vlasů neskutečný. :hug: Jinak kamarádka mi teď doporučuje horem dolem chlorellu a ječmen. Já to moc nemusím, protože to je MLM letadlo, jenže fakt vypadá prozářeně - kůže, vlasy. Tak si říkám, že to asi taky prubnu. Hlavní je to neřešit, což se těžko dělá, lehko řekne. Nicméně za pár měsíců, až si na tuhle diskuzi vzpomeneš, zjistíš, že už jsou vlasy jako dřív. :hug: Držím palce a přeju hezké léto! Pár vlasů za zkažené dny nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 19:55

@Monika_redakce
děkuji ti moc za krásný slova a příspěvek. Jsi moc hodna.
Ricinovy olej zkusím. Děkuji moc moc. :srdce: I tobě krasne léto.

• Citovat
  • Nahlásit
18056
25.6.21 20:05
@Anonymní píše:
@Monika_redakce
děkuji ti moc za krásný slova a příspěvek. Jsi moc hodna.
Ricinovy olej zkusím. Děkuji moc moc. :srdce: I tobě krasne léto.

Tak hlavně nejen ricin, ale pravidelná masáž položky hlavy a zázraky nechtěj hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
480
25.6.21 20:15

Pockej…ty pocitas vypadany vlasy? Doku nemas chuchvalce v ruce tak je to normalni. Ja za cely den co mam drdol bych napocitala mnohem vic vlasu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
25.6.21 21:35

Tak to může být mnoho důvodů. Jak už tu někdo psal, tak se to může klidně projevit až půl roku po stresu. Mě třeba hodně padají v létě. Každý má problém na jaře a na podzim já v létě. Takže jsem si koupila sprej na ochranu proti sluníčku a dost se to zmírnilo. Jinak často to jsou hormony. Ha nebo po vysazení HA. Zkus si koupit dýňový olej a dvě polivkový lžíce denně. To taky hodně pomáhá. U hormonů leda až se srovnají hormony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 22:12

@Psisuchar A jak dlouho ti v tom létě padají? Cca? A také je to hodně?

• Citovat
  • Nahlásit
18056
25.6.21 22:20
@Anonymní píše:
@Psisuchar A jak dlouho ti v tom létě padají? Cca? A také je to hodně?

140 vlasu denne neni hodně, pochop to už. Navic co používáš za kosmetiku na vlasy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2995
25.6.21 22:52

140 vlasu denne je norma. Prestan to pocitat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20903
26.6.21 09:18

Jinak zakladatelko tvoje množství je v normě
https://cs.medixa.org/…davani-vlasu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...