Ve 31 týdne se otočila zadečkem dolu

237
17.6.14 12:05

Ve 31 týdne se otočila zadečkem dolu

Ahoj maminky v kolikátem týdnu se vám otočily v břiše do 30 týdne hlavička dole a v 31 hlavička na hoře..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
128
17.6.14 12:09

To já jsem 36.týden a jsme pořád napříč.. :D myslím, že má ještě dost času na přetočení :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4566
17.6.14 12:18

@danw
to je moc brzy otaci se jeste tam i tam ma skoro 9tt cas
nekdy se otoci i tyden pred porodem, nerisila bych to :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4566
17.6.14 12:18

@danw
jinak syn byl od 31tt hlavou dolu a polohu nemenil, nemel moc misto :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1947
17.6.14 12:22

@danw klid, můj do 30 tt ok, ve 31. napříč- takže psycho, že půjde císařem, a nakonec ve 35. se otočil normálně. Neboj, ještě má čas a většina se jich otočí správně :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101927
17.6.14 12:23

@danw Ve 37tt nebo 38tt přesně nevím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
160
17.6.14 12:31

Ahoj..
Ja jsem teprve ve 26tt, ale hlavickou dolu jsme cele tehotenstvi a nikdy jsme se snad nekoukli na oblast nad pupikem :D
Takze si myslim, ze az pujdu rodit, naschval se otoci zadeckem :D
Kazdopadne si myslim, ze ikdyz na gynde vetsinou rikaji, ze by se melo mimco otocit a pripravovat k porodu nekdy od 32tt mam zkusenost pres ruku od kamaradek, ze to muze byt pozdeji.. Nestresovala bych se, zname se prcek otocil 2tydny pred porodem :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30323
17.6.14 13:05

@danw první kolem 30tt hlavou nahoru a někdy kolem 36tt hlavou dolů a už zůstal. Druhé se motalo celé těhotenství sem tam, chvíli napříč atd. Poslední otočení 39tt během 2 dnů hlavou nahoru a zpátky dolů. A ani v den porodu nebyla napasovaná v pánvi jak by měla být, ale porodit naštěstí šla normálně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
17.6.14 13:10

@danw oni tam rotují dle svého. Já měla zatím při všech kontrolách mrně KP, teď se otočilo vtipně hlavou dolu - měl být 3D utz, takže je opět kulové, že :mrgreen: Ale včera tam zase hrabošil a dle pohybů už má zpět hlavu nahoře, kope mi do čípku :lol: prostě nezmar :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
maca36
17.6.14 13:21

@danw náš malý se otočil zpět nožičkama dolů ve 32tt a už se netočil. Ve 37+6tt šel císařem. Ale to z toho důvodu že mi hodně tlačil na ledviny a já jsem prožívala poslední dny v bolestech :( jinak podle dr. miminka se někdy otočí i pár hodin před plánovaným císařem. Příroda ví jak to má zařídit.

  • Citovat
  • Upravit
12651
17.6.14 13:35

@danw Je dost času, aby se otočilo hlavou dolů. I když já jsem příklad, kdy k tomu nedošlo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
237
17.6.14 15:58

Holky moc díky, doktorka mě už ztraší císařem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Marry11
17.6.14 17:10

Teda holky já nechápu jak víte kde má mimčo hlavu :lol: mně to příjde celý těhotenství stejné kope a já nevím co to je jestli ruka nebo noha včera na ulz měla hlavu někde na boku tak ji má dole :lol: aspon mně příjde že pokaždý má hlavu prostě dole nohy v pupku tak já nevím ty moje děti jsou asi rovnuo připraveny k porodu od začátku :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková