Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
tak to my jsme teda nebrečeli takovou dobu v kuse, my to měli že vždycky třeba pofňukával,pak na chvíli usnul,tak se našponoval začal brečet, pak trochu uklidnil a furt dokola, u nás to většinou trvalo 3 hodiny přesně na minutu.A přestalo to zhruba ve 3 měsících a dneska prdí jak starej chlap.
Jo a na kakání nám pomáhalo když jsem si já dala pořádně mastný vývar a nebo Míšovi (i když by se to nemělo) tak třeba jen jedna lžička jogurtu, pokadil se až za uši a byl klid.Já si myslím že to chce vyzkoušet,každý dítě je jiný.
alenkav píše:
tak to my jsme teda nebrečeli takovou dobu v kuse, my to měli že vždycky třeba pofňukával,pak na chvíli usnul,tak se našponoval začal brečet, pak trochu uklidnil a furt dokola, u nás to většinou trvalo 3 hodiny přesně na minutu.A přestalo to zhruba ve 3 měsících a dneska prdí jak starej chlap.
Jo a na kakání nám pomáhalo když jsem si já dala pořádně mastný vývar a nebo Míšovi (i když by se to nemělo) tak třeba jen jedna lžička jogurtu, pokadil se až za uši a byl klid.Já si myslím že to chce vyzkoušet,každý dítě je jiný.
Ahoj, od kolikátého měsíce jsi mu dávala na lžičku ten jogurt? A jaký přesně?