Večerní a noční bolení bříška

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3584
18.5.11 16:50

tak to my jsme teda nebrečeli takovou dobu v kuse, my to měli že vždycky třeba pofňukával,pak na chvíli usnul,tak se našponoval začal brečet, pak trochu uklidnil a furt dokola, u nás to většinou trvalo 3 hodiny přesně na minutu.A přestalo to zhruba ve 3 měsících a dneska prdí jak starej chlap.
Jo a na kakání nám pomáhalo když jsem si já dala pořádně mastný vývar a nebo Míšovi (i když by se to nemělo) tak třeba jen jedna lžička jogurtu, pokadil se až za uši a byl klid.Já si myslím že to chce vyzkoušet,každý dítě je jiný.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
488
1.9.11 12:19
alenkav píše:
tak to my jsme teda nebrečeli takovou dobu v kuse, my to měli že vždycky třeba pofňukával,pak na chvíli usnul,tak se našponoval začal brečet, pak trochu uklidnil a furt dokola, u nás to většinou trvalo 3 hodiny přesně na minutu.A přestalo to zhruba ve 3 měsících a dneska prdí jak starej chlap.
Jo a na kakání nám pomáhalo když jsem si já dala pořádně mastný vývar a nebo Míšovi (i když by se to nemělo) tak třeba jen jedna lžička jogurtu, pokadil se až za uši a byl klid.Já si myslím že to chce vyzkoušet,každý dítě je jiný.

Ahoj, od kolikátého měsíce jsi mu dávala na lžičku ten jogurt? A jaký přesně?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek