Věci na léto 3.5 let teď v zimě - budou jí příští ok?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9204
20.10.24 14:23

U mých dcer tohle šlo. Vždycky drobotiny, drobné. Nerostly rychle, ale nárazově ve větších intervalech. U syna tohle nefungovalo. Rostl rychleji od mala. Takže záleží na konkrétním dítěti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11131
20.10.24 14:27
@stinga píše: Více

Presne takto to dělám..u syna třeba ty velikosti ještě ve školkovem věku drzely dlouho, hlavně kraťasy, rostl spíš pomaleji. No a teď? Na jaře jsem obměňovala šatník a spousta věcí mu nebyla v září, protože skokove vytahl přes léto. A to trika a mikiny kupuji raději větší a stejně něco skoro neunosil. Džíny, co v červnu oblekl normálně, v září ani nedostal pres stehna. Ale i tak jsem mu dost letnich věci schovala a uvidíme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková