Reklama

Vedro - rozprašovač vody?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xxZuzana 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.10 08:57
vedro - rozprašovač vody?

Ahoj, používáte na ochlazení a osvěžení dětí (i sebe) rozprašovač s vodou? Viděla jsem to v parku u jedné maminky a přijde mi to jako docela dobrý nápad. Mám 10m mimčo, nenapadá mě nic, čím by mu to mohlo uškodit. Díky

Reklama

Reakce:

Irias
Neúnavná pisatelka 15729 příspěvků 09.06.10 09:06

ahoj,

já používám pro sebe v kanclu spray, např. Vichy, La Roche, ale určitě budou mít něco i v DM ( tam snad mají vše :lol: )

pro osvěžení je to super :pankac:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 09.06.10 09:14

pouzivam Vichy,je to super osvezeni

Novire
Neúnavná pisatelka 19818 příspěvků 09.06.10 10:00

Mám la Roche, stříkám sebe i děti, je to fakt bezva :palec:

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.10 10:03

A nešlo by to jen s vodou?

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 09.06.10 10:16

jasně že šlo já jsem ho jednou vyhrála na fesťáku od frisca za víčka vevnitř byla obyč voda. Takže občas naplním a nosím zase s sebou. :wink:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 09.06.10 10:17

akorát mi teda přijde že ten efekt je strašně krátkodobej, já bych se v těhle teplech potřebovala polít kýblem vody :lol: ale na mimčo to může být dobrý. :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >