Vedro - rozprašovač vody?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xxZuzana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.10 08:57
vedro - rozprašovač vody?

Ahoj, používáte na ochlazení a osvěžení dětí (i sebe) rozprašovač s vodou? Viděla jsem to v parku u jedné maminky a přijde mi to jako docela dobrý nápad. Mám 10m mimčo, nenapadá mě nic, čím by mu to mohlo uškodit. Díky

Reakce:
Irias
Neúnavná pisatelka 15843 příspěvků 09.06.10 09:06

ahoj,

já používám pro sebe v kanclu spray, např. Vichy, La Roche, ale určitě budou mít něco i v DM ( tam snad mají vše :lol: )

pro osvěžení je to super :pankac:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 09.06.10 09:14

pouzivam Vichy,je to super osvezeni

Novire
Neúnavná pisatelka 19851 příspěvků 09.06.10 10:00

Mám la Roche, stříkám sebe i děti, je to fakt bezva :palec:

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.10 10:03

A nešlo by to jen s vodou?

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 09.06.10 10:16

jasně že šlo já jsem ho jednou vyhrála na fesťáku od frisca za víčka vevnitř byla obyč voda. Takže občas naplním a nosím zase s sebou. :wink:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 09.06.10 10:17

akorát mi teda přijde že ten efekt je strašně krátkodobej, já bych se v těhle teplech potřebovala polít kýblem vody :lol: ale na mimčo to může být dobrý. :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >