Veletrh ITEA Holešovice od 25.do 28. října 2012

Napsat příspěvek
Velikost písma:
11795
22.10.12 21:10

@Darcakarca jééé tak to jsem zrovna předchvilku četla :-) že je drahé vstupné :palec: dobrý

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
622
23.10.12 08:32

Co jsi četla?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11795
23.10.12 08:53

@Darcakarca na FB, jak někdo píše že by šel ale vstupné je drahé a oni že pošlou lístek :mrgreen: tak třebas to nebyla ty :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
622
23.10.12 15:25

Nene…psala jsem jim do zpráv :-) aby nikdo neviděl :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11795
23.10.12 20:53

@Darcakarca tak teď už ode mne vědí :lol: :lol: tak hlavně že bude lístek :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.12 22:11

Dobrý den dámy, vstupenky zdarma na všechny dny si můžete objednat u Veselé Nohavice na FB, ještě jich pár máme. Snad jsem neporušila nějaké pravidlo emimina, když to sem píšu… těšíme se na vás, Marta Plecitá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Výlety s dětmi na eMiminu

Kam na rodinný výlet s dětmi?

Inspirujte se v mapě výletů nebo přidejte vlastní oblíbené místo. Sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.