Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahojky jsem začátkem 12 týdne a jediný co mi narostlo je pořádný špek na břiše ![]()
Tak to ani nechtějte vidět mě. Začínám 6 tt a břicho jak u syna v 5 měsici ![]()
Já jsem v 7tt a břicho mám jak hoodně nafouklé. Je to moje první těhotenství, tak hlavně doufám, že moc nepřiberu. Neřekla bych, že bych začala nějak víc jíst. Nicméně mám širší stehna, nafouklé břicho,… do džín se vejdu ale nemůžu v nich sedět. Teď mám ještě jedny kalhoty, které jsem minulý týden v poho oblíkla a teď cítím, jak mi začínají být také těsné, ach jo
…ať žijí legíny