Velikost bříška ve druhém měsíci

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1556
15.3.10 14:10

Ahojky jsem začátkem 12 týdne a jediný co mi narostlo je pořádný špek na břiše :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.11.15 15:34

Já mám takovéhle a začínám 8.týden, přijde mi mega velké :-O

  • Citovat
  • Upravit
731
30.1.16 13:57

Tak to ani nechtějte vidět mě. Začínám 6 tt a břicho jak u syna v 5 měsici 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
394
3.2.16 11:42

Já jsem v 7tt a břicho mám jak hoodně nafouklé. Je to moje první těhotenství, tak hlavně doufám, že moc nepřiberu. Neřekla bych, že bych začala nějak víc jíst. Nicméně mám širší stehna, nafouklé břicho,… do džín se vejdu ale nemůžu v nich sedět. Teď mám ještě jedny kalhoty, které jsem minulý týden v poho oblíkla a teď cítím, jak mi začínají být také těsné, ach jo :roll:…ať žijí legíny

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty