Velikost bříška ve druhém měsíci

A-D
13.2.10 00:48

velikos bříška ve druhém měsíci

Dobrý den hrozně by mě zajímalo jak vypadá bříško ve druhém měsíci, může být už vidět trošku víc??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14079
13.2.10 07:25

U prvního těhotenství jsem do šestého měsíce neměla žádné bříško a normálně jsem dopnula džíny. U druhého jsem měla povolené břišní svaly, takže přelom třetího a čtvrtého měsíce už bylo malinké bříško, jako když se hodně najím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18285
13.2.10 08:03

Myslim,ze ve druhem mesici brisko nema snad nikdo,dyt ve druhem se zjistuje tehotenstvi,5. - 6. tt..mozna dvojcatkovy maminky neco malo pozorujou driv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12300
13.2.10 08:31

Tak já jsem bříško měla, ale spíš to bylo proto že jsem byla hrozně nafouklá. Ale vypadala jsem tak na pátý měsíc :lol:
Pak to splasklo ale zase jsem pak začala trpět hroznou zácpou takže zase bříško vyskočilo, takže se dá říct že mám břicho hned od začátku, těhu kalhoty pro pohodlí nosím od 10 týdne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aghata nepřihlášená
13.2.10 08:39

Jo jo, jestli máš pocit, že se ti už zvětšuje, tak to bude „nafouknutí“, já si taky už v té době musela koupit o trošku větší kalhoty :-) , na opravdové - aspoň malinké - bříško jsem si potom počkala ještě pěkně dlouho, až už jsem z toho byla nervozní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
35918
13.2.10 08:40

Určitě už může být vidět.
Byla sem hubeňour (jojo, bejvávalo :roll: ) a partner si všimnul břicha někdy kolem 9 týdne, okolí tak kolem 12.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5090
13.2.10 08:47

U mě do 5., skoro 6. měsíce v práci někteří kolegové netušili, takže břicho žádné. Teda kromě standardního špeku :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
13.2.10 09:30

Já neměla ve druhém bříško žádné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31502
13.2.10 09:35
A-D píše:
Dobrý den hrozně by mě zajímalo jak vypadá bříško ve druhém měsíci, může být už vidět trošku víc??

Jak u koho. Někdo má bříško už ve 2 měsíci a někdo až v 5 měsíci. Je to různé. Podle typu ženský prostě podle těla. Kolik má místa v pánvi …tak už to tady někdo psal. Třeba na mě je to vidět fakt už od toho 2 měsíce takže pokud máš nebo máte trochu bříško myslím že je to naprosto normální. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Janina76
13.2.10 09:42

Mně je břicho vidět vždycky brzo, teď jsem v 10. týdnu, zatím nosím normální oblečení, ale břicho už vylejzá. Ještěže nosím jen bokovky. Do těhu oblečení se mi ještě nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
8297
13.2.10 09:56

U mě nebylo nic vidět ještě ve 4.m, ale já sama jsem cítila, jak je mi vše těsné už v tom 2. až 3., byla jsem nafouklá jak pátrací balon. Děloha nemá ještě šanci něco zvětšovat, ještě se totiž v té době její vršek ani nepřehoupne přes okraj pánve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9940
13.2.10 11:18

tak já při prvním těhu na přelomu druhého-třetího měsíce už jsem měla malinké bříško, že jsem měla problém dopnout kalhoty a při druhém těhu už v tom druhém měsíci to bylo docela poznat, bylo léto,tak se nic moc neschovalo a drby o mém těhotenství se začaly šířit dřív, než jsem to pomalu věděla já. No bohužel to taky špatně skončilo, takže mě docela rozčiluje, že je to na mě tak brzo vidět, přitom nejsem žádná křehotinka, že jsem si myslela, že by to tam mohlo být schované dostatečně dlouho.No uvidíme, jak to bude potřetí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1126
13.2.10 11:24

Ahoj, tak já jsem ve třetím měsíci a u je to na mě docela znát. Mám drobnou postavu takže je možné, že to je taky tím. Vždycky jsem byla hodně štíhlá a teď mám bříško.Myslím si, že to není nic závratného,ale vzhledem k mé postavě je to docela změna,takže si všímá hodně lidí že jsem nějak přibrala. Díky miminku jsem přestala kouřit a tím pádem jsem začala víc jíst, takže jsem si nejdřív myslela, že to mám z toho,ale už je jasný že to jídlem nebude =) začínám nosit volná trička, kalhoty dopnu ještě v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3407
13.2.10 13:20

Ahojky, tak já měla břicho focené až od dvanáctého týdne, ale myslím, že bylo takové od druhého, vyrostlo rychle a pak to trvalo do pátého měsíce než zase začalo růst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24614
13.2.10 15:20

Ahojky já u prvního měla bříško malé na konci třetího měsíce a ted u druhého jsem ve třetím měsíci a bříško mám jak v 5 :lol: jsem teda spíš asi hubenější no tka ej to vidět a tehu klahoty už nosit musím moje sjem nedopla a kvůli pohodlí:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama