Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Tak píšu, jak to dopadlo. Byla jsem tedy znovu na testu slzivosti a ten opět nedopadl nic moc. Paradoxně lepší oko se zhoršilo a naopak, což je teda dost zvláštní. Tentokrát jsem mluvila s jiným doktorem než minule, a taky se moc netvářil, jako spíš by mi to nedoporučil. Ještě říkal, že můžu přijít znovu na ten test na jaře, a pak by se rozhodlo. Ale jako to já už asi ani nepůjdu, když už mi to dva doktoři nedoporučili, tak si nedělám naděje, že by to na potřetí vyšlo.
@Quinn7 píše: Více
tak to je indicie k tomu, aby jsi opravdu na laserovou operaci nešla, a pokud ti v Gemini tu operaci nedoporučují, tak opravdu není vhodná,
než mít pak „zničené“ oči, je lépe se smířit s tím, jak to máš teď