Věřit či nevěřit?

36
18.12.19 21:48

Věřit či nevěřit?

Pěkný den
Jsou tu zajímavé příběhy ze života, některé k smíchu jiné k pláči ale takový je život, podělím se svámi o ten svůj a budu rád za vaše názory. Žiji s družkou cca6 let a žil jsem v domění že máme pěkný vztah.Asi před 4 roky se v baru
(kam chodila již před naším seznámením) seznámila s mužem který jí dohodil práci-brigádu měsíc nic a pak třeba 14 dní v kuse…v té době byla v domácnosti, její syn je těžký astmatik.Do baru chodila tak 2-3 za týden vždy večer na pivo a šipky, měla tam svoji partu a já byl rád že si může odfrknout od všedních starostí a třeba i od mé maličkosti, nechodil jsem s ní, raději jsem byl doma s dětmi, hráli jsme člobrdo dělali úkoly a tak. Občas přišla trošku víc pod parou a to byl snad jediný kámen úrazu v našem vztahu.Ale postupem času se začali objevovat takové ty klasické příznaky že něco není v pořádku(změna chování, odchody s telefonem při hovoru, apod.)Pak jednou přišla z baru kde slavila s oním mužem(říkejme mu třeba Pepa)opilá víc než obvykle sedla si v předsíni a brečela, to se nikdy předtím nestalo. Druhý den jsem jí zeptal co se stalo, napřed říkala že nic ale pak mi řekla že když šla domů pepa ji dohnal a řekl jí ať jde sním že na ni má chuť, že se jí to dotklo a proto brečela(později mi řekla že to nebylo poprvé) fajn řekl jsem a navrhl že tam příště půjdu s ní a vyříkám si to s ním, to rezolutně odmítla. Čekal jsem že po takovém zážitku s ním její sympatie k němu ochabnou, ale co se nestalo asi za 14 dní v sobotu večer byla neuvěřitelně protivná a pohádali jsme se kvůli úplné malichernosti v neděli měla ráno měla jet i s ním do práce měli sraz jako skoro vždy na zastávce MHD, navrhl jsem ji jako skoro vždy když jsem byl doma že ji odvezu, ale odmítla. po obědě když jsem chtěl jet na fotbal(hrát) jsem zjistil že auto je fuč. Už už jsem chtěl volat policii, ale napřed jsem zavolal družce jestli náhodou neví co je s autem odpověd mě překvapila-vím jela jsem s ním do práce(nemá řidičák)
A kdo řídil, Pepa? Ano odpověděla a zavěsila. Když jsem se vrátil z fotbalu a zeptal se jí proč mi aspoň nenapsala lístek řekla mi že s autem v práci nebyla jen auto s Pepovou pomocí přeparkovala aby se mi pomstila za tu včerejší hádku, Ach jo řekl jsem si a dál to nijak neřešil. Po čase nastala situace že jsem byl 6měsíců mimo domov, v červenci jí Pepa nabídl brigádu v Itálii u moře uklízet stany a chatky po ničivé bouři bylo to od CK Viktoria někde na Gargánu. Co mě zarazilo bylo že mi to řekla až ten den co tam dojeli, věděla to však již týden dopředu. Opět jsem nad tím mávl rukou však jsou to jen ženské rozmary, řekl jsem si. Horší to bylo po návratu, nastala změna v poseli, samozřejmě k horšímu, a ona pověstná červená kontrolka v hlavě začala blikat. Opět uběhl nějaký čas a jednoho dne se mi ráno udělalo zle v práci a jel jsem domů, když jsem parkoval koho to nevidím? Ano byl to alfasamec Pepa a šel k nám. Myslím že tady jsem se přestal chovat racionálně, protože jsem přeparkoval a čekal v autě jak dlouho se zdrží…bylo to víc než tři hodiny…Když odešel ještě jsem chvíly čekal a pak šel domů, dělal jsem ze sebe blbce…Ahoj miláčku jaký máš den atd.Ani zmínka o tom že by měla návštěvu.
Večer jsem jí pověděl co jsem ráno viděl a byl zvědav na její vysvětlení ona že šel okolo a tak se stavil.Ok řekl jsem si, ale něco v jejím hlase mě nesedělo a tak jsem udělal asi tu nejhloupější věc a když šla do vany vlezl jsem ji do telefonu. A byla tam SMS zhruba v tomto znění-přijď jsem sama doma.Na můj dotaz co to má být nastala samozřejmě hádka, pak usmíření a ujištování z její strany že mezi nimi nic není a nebylo že mě miluje, je to jen kamarád a kolega a prostě si s ním jen ráda povídá…
A teď babo raď, Věřit či nevěřit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6018
18.12.19 21:51

8o 8o jako vazne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
18.12.19 21:53

@Cimrmann nevěřila bych

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
18.12.19 21:53

No jasne, ze verit :potlesk: :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Meredithx
18.12.19 21:54

Myslím, že jsi měl jít dovnitř, neco bys viděl a už bys nebyl tak pitomě důvěřivej :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
224
18.12.19 21:55

Přečti si to po sobě, představ si, že ti to vypráví tvůj kamarád, pak se ti snad rozsvítí :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1840
18.12.19 21:55

Neverila bych…Promiň, ale to je snad úplně jasný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24104
18.12.19 21:57

Rozhodně nevěřit. Děláš ze sebe vola…a už dlouhou dobu. Jsi dost možná dobré bydlo, takže tě nechce ztratit, ale s Pepou jedou velký pecky…
Takže se s tím buď smíříš nebo paní pošleš k Pepovi a rozjedeš nový řivot… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
18.12.19 21:57

Prosím vás jak udělám aby byla moje reakce pod vaším příspěvkem nějak mi to nejde :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16158
18.12.19 21:58

Věřit se dá uvěřitelné lži, ty máš přímé důkazy a ještě se ptáš? Svatá prostoto.
MImochodem jestli to dobře chápu, vychováváš její děti, takže jsi posloužil prostě jako výhodný pronájem, přísun financí a hlídač cizích školáků :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24104
18.12.19 22:00
@Cimrmann píše:
Prosím vás jak udělám aby byla moje reakce pod vaším příspěvkem nějak mi to nejde :zed:

najedeš šipkou do prostoru pod daným příspěvkem a objeví se ti nabídka „nahlásit, citovat, zmínit“ a klikneš na citovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6018
18.12.19 22:02

Tak kdyz jako vazne tak pisemne potvrzeny od notare to mit sice nikdy nebudes ale tady je to naprosto jasne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
18.12.19 22:04
@Mar__tanka1983 píše:
najedeš šipkou do prostoru pod daným příspěvkem a objeví se ti nabídka „nahlásit, citovat, zmínit“ a klikneš na citovat ;)

Dík :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57770
18.12.19 22:06

@Cimrmann vzpamatuj se…
Nevěřit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4065
18.12.19 22:13

Tak já už jsem ji neverila v půlce toho slohu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat