Vestavná trouba pro staré plechy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kadlina
Neúnavná pisatelka 17337 příspěvků 13.10.14 13:42
Vestavná trouba pro staré plechy

Přemýšlím, že bych místo starého volně stojícího sporáku pořídila vestavnou troubu. Při pohledu na rozměry u pár typů se ale obávám, že nenajdu takovou, aby se mi do ní vešly původní plechy s vodícími lištami 445×395mm. Nechce se mi je vyhazovat, mám minimálně čtyři. Existuje taková trouba, nebo všechny vestavěnky mají prostor jen na menší plechy?

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 13.10.14 13:50

@kadlina nám teď dali vestavěnou a plech má fakt velký.. všechny původní se mi do ní vejdou a dávám je na rošty :think:

ugluk
Hvězda diskuse 45207 příspěvků 13.10.14 14:22

Je to pravda, porizovala jsem novou a vybirala dle parametru a ze starych plechu se mi tam vejde jen jeden, ten nejmensi. Na druhou stranu zas jsem nechtela vybirat troubu dle toho, aby bylo hlavnim kriteriem velikost plechu, tak jsem to ozelela. Soucasti trouby byly dva plechy, treti jsem si dokoupila v Lidlu za 150. Takze asi neporadim, jen potvrzuji, ze tva uvaha je spravna.

kadlina
Neúnavná pisatelka 17337 příspěvků 13.10.14 14:22
@martina.se píše:
@kadlina nám teď dali vestavěnou a plech má fakt velký.. všechny původní se mi do ní vejdou a dávám je na rošty :think:

A jakou máš značku, typ. Díky

ugluk
Hvězda diskuse 45207 příspěvků 13.10.14 14:23

A jinak teda - nemuzu rict, ze by ta nova trouba a plechy v ni byly mensi. Jen jsou na sirku uzsi a dozadu hlubsi, pluchu zabiraji srovnatelnou.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 13.10.14 19:48
@kadlina píše:
A jakou máš značku, typ. Díky

značka concept odkaz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >