Větší děloha u 2. těhotenství?

Anonymní
26.5.21 13:25

Větší děloha u 2. těhotenství?

Ahoj, asi se zeptám jako jantar, ale mě by to nedalo spát. Jsem podruhé těhotná, zatím čerstvě a proto anonym. V prvním těhotenství jsem měla utz fotku, kde byla malá černá díra a v ní plod. Teď v druhém se plod ztrácí ve velké černé díře :D
Přikládám ilustrační fotky z netu, abyste pochopili o co ačkoliv u mě byla ta malá ještě menší a ta velká je ještě větší. V
Velmi mě to překvapilo a kladu si to otázku jestli je to tím, že už jsem jedno dítě odnosila…?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2992
26.5.21 13:39

Deloha po tehotenstvi zustane uz vetsi, nez byvala pred prvnim tehotenstvim. Proto take byva silnejsi menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 13:42

@luci.no U mě je to ale asi tak 4× větší :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2992
26.5.21 13:45
@Anonymní píše:
@luci.no U mě je to ale asi tak 4× větší :nevim:

Tak se zeptej doktora :nevim: Ale pokud to nikdo nekomentoval, tak bych to neresila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53761
26.5.21 14:07

Ale ona ta černá díra není děloha, to jsou plodové obaly s plodovou vodou. Mimo těhotenství tam žádá černá díra není. Jinak já to měla v obou těhotenstvích podobně velké, ale navenek mi břicho vyskočilo dřív a větší (což zase nesouvisí s dělohou).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 14:17

@ugluk Děkuju :) To zní logicky, na UTZ dvojčat jsou 2 díry a to nebudou 2 dělohy :lol: Hned jsem chytřejší, díky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat