Reklama

Viburcol na bolavé bříško?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bařenka91
Povídálka 25 příspěvků 15.08.18 12:30
Viburcol na bolavé bříško?

Maminky, používala jste některá na Vaše miminko Viburcol na prdíky? Malinké je 7 týdnů, s prdiky se potýkáme od druhého dne od narození, nasadily jsme BioGaiu a Babycalm. Na pár týdnů se to zlepšilo, ale po 6nedělí zase nanovo :,( :? Musíme i sáhnout zase po rektální rource :roll: v noci se kroutí už od 4 od rána…dietu držím, piju jen kmínový čaj. Dočetla jsem se, že je právě Viburcol dobrý i na prdíky, že se mimčo i uklidní…všechny „osvědčené rady“ na prdy máme vyzkoušené, ale bez úspěchu…jsem už bezbranná, chci malinké pomoct :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Hadrnozka
Kecalka 108 příspěvků 15.08.18 12:47

Já na homeopatika nevěřím, ale synovi viburcol pomáhá na úplně všechno. Nevím, od kdy teda je. Ale pokud je to věkově podle příbalového letáku, tak bych to zkusila.

Hadrnozka
Kecalka 108 příspěvků 15.08.18 12:48

Jednou jsem ho použila i při zácpě a do 15 minut se pokadil. Ale mohla to být náhoda.

Hadrnozka
Kecalka 108 příspěvků 15.08.18 12:51

Ještě mě teda napadá, jestli by nepomohlo nošení v šátku. Já teda nosím od pozdějšího věku, dřív se syn nosit nechtěl nebo jsem to neuměla, bála se a on to cítil. Ale teď nošení pomáhá. Nevím, jak bychom bez šátku a nosítka zvládli růst zubů.

Bařenka91
Povídálka 25 příspěvků 15.08.18 12:52

@Hadrnozka Právě že je od 1.dne od narození…A od prdíků Vám teda pomohl?

Bařenka91
Povídálka 25 příspěvků 15.08.18 12:53

@Hadrnozka a v nosítku jí mám taky, ale to bych jí musela mít celý den na sobě a to taky nejde. A když jí dám z nositka, tak se ani nevyprdí :?

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5414 příspěvků 15.08.18 12:59

Nám pomohl Espumisan a teď dávám i probiotika.

Hadrnozka
Kecalka 108 příspěvků 15.08.18 13:02
@Bařenka91 píše:
@Hadrnozka Právě že je od 1.dne od narození…A od prdíků Vám teda pomohl?

Já jsem se o viburcolu bohužel dozvěděla až v sedmém měsíci věku syna. Takže přímo na prdíky ne. Ale zabíral na bolavé břicho od průjmu, na zuby, po očkování, … Takže s dalším miminkem zkusím dřív.

Bařenka91
Povídálka 25 příspěvků 15.08.18 13:04

@P4ja Espumisan bez efektu… :(

Bařenka91
Povídálka 25 příspěvků 15.08.18 13:05

@Hadrnozka a jak dlouho jste ho užívala v kuse?

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5414 příspěvků 15.08.18 13:07
@Bařenka91 píše:
@P4ja Espumisan bez efektu… :(

No on prý tak 3 dny musí působit ..dáváme ho před každým kojením a je to poznat. Ale prý je třeba to dávat poctivě.

Bařenka91
Povídálka 25 příspěvků 15.08.18 13:27

@P4ja a kolik dáváte kapiček před kojenim?

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5414 příspěvků 15.08.18 13:38
@Bařenka91 píše:
@P4ja a kolik dáváte kapiček před kojenim?

5 - 10 je v návodu

Bařenka91
Povídálka 25 příspěvků 15.08.18 13:45

@P4ja no mně právě doktorka říkala, že mám dávat 3×denne 10 kapek…A kdybych dávala před každým kojenim jen 5, tak stejně se do těch 30ti nevejdu, jelikož kojim vážně často :) proto se ptám ;)

lusy.lus
Kecalka 282 příspěvků 15.08.18 13:47

My jsme používali viburcol na prdíky a pomohl. Zkuste. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama