Více než deset let snažení a nic

Napsat příspěvek
Velikost písma:
171
12.5.13 18:32

@janourek lecim se uz rok ted jsem byla na kontrole a zhorsilo se to tak mi zvedli davku leku to neni tak strasne jak ta vaha co nejde udrzet a nesmuzu nabrat na vaze ale nabrala tak co uz rika se ze tenhle rok je plod. tak se nam snad zadari ted kamoska dala na facb. ze ceka mimco :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1474
12.5.13 20:18

@teaa dekuji za odpoved nu tak to ja naopak mela 46kg a najednou nabrala skoro na 83.5 ted jsem posledni mesice zhubla na 69 ale nikdy mi nebylo divny ze jsem z niceho nic nabrala ja ti drzim palecky aby ti to konecne vyslo zase na jednu stranu jsem rada ze mi na to prisli nez mi budou delat ivf jinak ja mela hodnotu 6.5 tak nejak a rikala ze ji potrebujem dostat aspon na dva ze se zenam lip tehotni a jeste cekam na vysledky z imuna a podle toho se mam objednat na kontrolu ale neverim ze za mesic to klesne tak tfuj tfuj tfuj hodne stesti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.