Vinted prodej fejku

6
19.4.21 22:23

Vinted prodej fejku

Krásný večer, jdu sem s nemilou zkušeností kupovala jsem tričko od CDG( Comme des Garson) nové s visačkou. Když jsem se ptala na doklad pán neměl, ale mohlo se jedna o dar či si ho prostě jen nevzal. Na popisu produktu nebylo info, že je to fake a podle obrázku vše vypadalo v pořádku. Můj dotaz je tedy zda mám právo vyžadovat peníze? a popř. Kam se obrátit? Bude ráda za vaše rady či podobné zkušenosti :) jinak prodávající na zprávy už jen pouze zobrazí.

Příspěvek upraven 19.04.21 v 22:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19.4.21 22:27

První rada😁
1.Fejku
A druhá😂
2.ano mas nárok, požadovat peníze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 22:29

Asi bych nejdriv napsala, jestli se muzete dohodnout na vraceni penez, pokud ne dala bych negativni hodnoceni a nahlasila ho na vintedu spravcum. Hodne stesti :)

• Citovat
  • Nahlásit
6
19.4.21 22:33
@Andrejka37569 píše:
První rada😁
1.Fejku
A druhá😂
2.ano mas nárok, požadovat peníze

Děkuji, já jak jsem rozhořčená tak jsemsi nevšimla :dd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
19.4.21 22:35
@Anonymní píše:
Asi bych nejdriv napsala, jestli se muzete dohodnout na vraceni penez, pokud ne dala bych negativni hodnoceni a nahlasila ho na vintedu spravcum. Hodne stesti :)

Děkuji za radu, psát jsem zkoušela zatím pouze zobrazeno. Je to 1000kč což už není uplně malicherná částka. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
19.4.21 22:50

Prvně bych to také zkusila mile a domluvou - prodejce ani nemusel vědět, že jde o fake. Já takhle jednou malém prodala fake kabelku „Desigual“, neměla jsem tušení, že to není originál (byl to dárek), naštěstí mi to někdo napsal na bazarové facebookové skupině dříve, než jsem ji prodala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3897
19.4.21 23:00
@Denduse píše:
Děkuji za radu, psát jsem zkoušela zatím pouze zobrazeno. Je to 1000kč což už není uplně malicherná částka. :nevim:

Pokud jsi koupila něco za 1/3 původní ceny, tak ti snad muselo být jasné, že to není originál :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.4.21 23:16

@Denduse jen taková sranda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19641
22.4.21 14:08

To je riziko bazaru, třeba u nás v Německu funguje Vinted úplně jinak, hodím si něco do košíku, třeba za cenu 40€ a k tomu si dám pojištění, zaplatím třeba 2€ navíc, ale mám jistotu, že když dorazí něco špatně nebo vůbec, tak si to řeší pak Vinted s prodávajícím…
zaplatím, peníze má a drží Vinted, dokud balík nepřijde a příjemce neoznačí, že je vše v pořádku, až pak se přičtou peníze prodávajícímu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat