Reklama

Violet neboli Violeta - Jméno pro holku poraďte!

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VivienVictorie
Nováček 5 příspěvků 06.01.18 00:31
Violet/Violeta - Jméno pro holku přijde vám špatné?.!

Prosím všechny o názor. Ještě než jsem byla podruhé těhotná tak jsem se jednoho dne vzbudila a vysnila jsi, že ma druhá dcera se bude jmenovat Violeta a budu ji říkat třeba Violka, Violetka, Fialka a podobně. Můj muž je nadšený stejně jako já, ovšem naše okolí a hlavně rodiče mě skoro kamenuji a bombarduji za to že jsem se pry úplně zbláznila. Proto se ptám na názor všech, je to opravdu tak hrozné a pobuřující jméno??? :D

Příspěvek upraven 06.01.18 v 00:42

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

lady82
Povídálka 30 příspěvků 06.01.18 00:34

Violeta :-)

Anna95
Povídálka 39 příspěvků 06.01.18 00:36

Sestřenka přes koleno se jmenuje Viola a když byla malá říkali jsme jí Vio nebo Vilu. Ale hodně taky záleží na vašem přijímení, aby pak holčička netrpěla… no, třeba taková Violeta Horáčková… to nezní úplně nejlépe. Jméno Violeta je pěkné, jenže mě se vždycky vybaví jeden sestřin seriál :D

Uživatel je onlineLucmína
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 06.01.18 00:50

Violeta, to byly driv damske vlozky…a pekne prkenny :nevim:. Me se jmeno nelibi, ale zalezi prece na vas, jake vyberete jmeno. Me prijde teda ujety, kdyz nekdo napise…„poradte s vyberem jmena…“. Aby jmeno pro moje dite vybirala nejaka cizi osoba na emiminu… :zed: sorry jako…

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 06.01.18 00:52

Violet je nadherne jmeno. Ja bych ho dala kazdopadne bez toho konecneho a. V dnesni dobe je to uplne normalni davat takovato uzasna jmena. Svět se stejne meni a devce bude nosit krasne moderni jmeno :palec:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 06.01.18 00:56
@Lucmína píše:
Violeta, to byly driv damske vlozky…a pekne prkenny :nevim:. Me se jmeno nelibi, ale zalezi prece na vas, jake vyberete jmeno. Me prijde teda ujety, kdyz nekdo napise…„poradte s vyberem jmena…“. Aby jmeno pro moje dite vybirala nejaka cizi osoba na emiminu… :zed: sorry jako…

Ale prosimte. Kdo bude myslet na vlozky kdyz ji zavolaji violet? Jen at da maminka jmeno, o kterem je presvedcena, ze se k detatku hodi.
Navic violet je vlastne fialkova barva tudiz je to krasne

Příspěvek upraven 06.01.18 v 03:35

Famke
Povídálka 14 příspěvků 06.01.18 01:14

V Cechach Viola, ne?

bibi2233
Kecalka 459 příspěvků 9 inzerátů 06.01.18 01:21

Za mě Violet. Je to krásné jméno, u prvního dítěte jsme chtěli dát druhé jméno Violette, pokud by to byla holčička, nakonec to byl syn.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32094 příspěvků 06.01.18 01:25

Určitě bych nedala Violet. Když už tak Violeta. Ale nejvíc se mi líbí varianta z kalendáře - Viola

kristyn.g
Závislačka 2794 příspěvků 06.01.18 01:47

Je to krásné jméno, dala bych tvar Violeta, je krásne a zajímavé, škoda ho nějak zkracovat to už je spíš ke škodě :srdce:

Aotearoa
Závislačka 4454 příspěvků 06.01.18 03:07

Violet :kytka:

Melodi
Povídálka 37 příspěvků 06.01.18 06:39

Překrásné jméno. Také jsem ho chtěla dát, ale muž měl vysněné jiné, tak jsem mu vyšla vstříc. Tenkrát jsem chtěla dát Violet. Na nikoho nekoukejte, pokud se Vám líbí, stůjte si za tím a dejte ho. Je to krásné jméno :kytka:

Kelsey
Hvězda diskuse 44477 příspěvků 06.01.18 06:58

Violet se mi libi.
Violeta se mi nelibi. Viola se mi taky nelibi.

mojmira
Hvězda diskuse 76937 příspěvků 06.01.18 07:19

Znala jsem holčičku Violet Beranová. Jméno by se mělo hodit i k příjmení :nevim:

axlpol
Závislačka 2654 příspěvků 87 inzerátů 06.01.18 07:26
@Famke píše:
V Cechach Viola, ne?

8o taky nechápu, proč Violeta(asi mají cizí přijmení)jinak nechápu proč to není Viola, tak jak to je v kalendáři?(ale možná to bude v tom kočičím :lol: )

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >