Viróza, teploty pořád dokola - zkušenost?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
4.12.21 08:14
@Lucie_Sx píše:
Pokud jde o zavaznejsi stavy, kdy vyska teploty je dost zasadni, merim klasicky v zadecku. Sebe rtutovym v podpazi, ale deti ne, nepodrzi si to poradne.

Synovi je 5 let, měření v zadečku u takto velkých dětí už mi nepřijde moc vhodné. Doktorka mi kdysi říkala, že ty starší děti velmi špatně (jako psychicky) snáší manipulaci se zadečkem - bavily jsme se spolu tehdy o zavádění čípků kvůli zácpě a ona to nedoporučovala právě z toho důvodu. U měření teploty to asi bude dost podobné.

• Citovat
  • Nahlásit
19021
4.12.21 10:07
@Takco píše:
Dá se odhadnout i pusou u spánku dítěte, jak je horke. Na přesně stupně to nebude, ale orientacne ano.

Jo, horecku clovek pozna.

@stinga píše:
mně teda přijde už tak nějak nevhodné, měřit 5letému dítěti teplotu v zadečku :nevim:, mám 5letou dceru a nedokážu si to představit

Kdyz potrebuju fakt presnou hodnotu, tak i starsi dite. V soukromi samozrejme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19021
4.12.21 10:10
@Anonymní píše:
Synovi je 5 let, měření v zadečku u takto velkých dětí už mi nepřijde moc vhodné. Doktorka mi kdysi říkala, že ty starší děti velmi špatně (jako psychicky) snáší manipulaci se zadečkem - bavily jsme se spolu tehdy o zavádění čípků kvůli zácpě a ona to nedoporučovala právě z toho důvodu. U měření teploty to asi bude dost podobné.

Zase si to ty starsi nechaji docela vysvetlit :nevim:.
V podpazi jsou ty hodnoty proste dost mimo.

Ale fakt nemerim denne, jen obcas nastane situace, ze potrebuju vedet, jak na tom presne jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.21 13:40

Jen píšu, že zvýšené teploty během cca týdne přešly. Ptala jsem se na to také doktorky a ta mi říkala, že někdy to tak bývá, zvlášť teď jsou ty virózy prý delší.
Ještě jednou všem díky za příspěvky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat