Vítejte :)

Pro maminky s termínem porodu v únoru 2020. Pojďme se navzájem podporovat, radit si a radovat se :)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
YviK
Kecalka 111 příspěvků 16.05.19 14:07
Vítejte :)

Ahojky, pojď se podělit o svou radost :) jak jsi přišla na to, že jsi těhotná? Plánovali jste to? Jak jsi to oznámila partnerovi? :)

Reakce:
Arin2
Povídálka 13 příspěvků 20.05.19 14:14

Ahojky. No my jsme to plánovali dost :lol: my jsme po ivf. Tři roky jsme se pokoušeli a nešlo to. :( teď se teda po umělém oplodnění povedlo tak snad se prcek udrží :palec: partnerovi jsem to oznámila tak že jsem chystala oběd a on pracoval na zahradě zavolala jsem ho k obědu a řekla mu že dnes bude I předkrm a donesla jsem mu tehotensky test na talíři :D

YviK
Kecalka 111 příspěvků 20.05.19 22:40

@Arin2 tak to moc gratuluji, museli jste mít po tak dlouhé době snažení velkou radost :hug: :potlesk: moc držím palce, aby vše probíhalo bez problémů a aby byl začátek roku 2020 plný radosti z miminka :srdce: bude to vaše prvni?

Arin2
Povídálka 13 příspěvků 21.05.19 09:36

@YviK dekuji moc :hug: Jj první. No jak jsem zjistila že test je pozitivní tak jsem plakala byla velká radost jak říkáš :palec: a co ty máš nějaké děti?

Arin2
Povídálka 13 příspěvků 21.05.19 09:38

@YviK taky sis něčím takovým prosla?

YviK
Kecalka 111 příspěvků 21.05.19 12:57

@Arin2 verim, že jsi musela být a jsi moc šťastná :srdce: já už mám doma skoro 2 letou holčičku (červenec)… A skoro se to stydím napsat, ale obě děti se nám povedly na první pokus :hug: já si ani nedokážu představit, čím prochází partneři, kteří se roky snaží a stále marně…mají můj obdiv :potlesk:

Makayra
Povídálka 16 příspěvků včera v 08:09

Ahojky :mavam:
Já si dělala digitální test clearblue, a přítel byl zrovna na cestě vlakem do práce, tak jsem mu poslala fotku s pozitivním výsledkem…nevěděl, co to je a pak mi volal a nemohl tomu uvěřit, taky se nám to povedlo na první dobrou :lol: původně jsem mu ten test chtěla ukázat na romantické plavbě i s vytistenou složenou básnickou, ale nevydržela jsem to :zed: :dance: Řekli jsme si na začátku května, že se začneme snažit, a hned se povedlo.. asi jsme se zrovna trefili do ovu :lol:
Jinak holky kolik jste? Já zatím 4+6tt a teprve 13.6.chci jít k doktorce, aby už šlo kdyžtak slyšet i srdíčko, tak nám nerviky :nevim:

YviK
Kecalka 111 příspěvků včera v 13:24

@Makayra ahojky, moc moc gratuluju :potlesk: :srdce: já to chápu, že jsi to nevydrzela, já jsem u prvního letela ještě s mokrým testem do kuchyně, kde byl manžel a mavala jsem mu s ním před obličejem :lol: tentokrát jsem to vydržela a udělala mu pěkne překvapení…Ale vydržet dva dny neříct mu to mě staly hodně sil :mrgreen: měla jsem pro něj dárek jen tak z lásky, takový kožený obal na nože ( je vášnivý kuchař a obal si přál). Když jsem zjistila, že jsem těhotná tak me napadlo, ze bych toho mohla využít na oznámení… tak jsem vyrobila kartičku, na kterou jsem nalepila ten test a připsala " ahoj tatinku" a vložila ji do toho obalu. Takže když nastala vhodna prilezitost, tak jsem mu dala ten obal…byl šťastný jako blecha, pak ho otevřel a našel kartičku a když mu došlo co se děje, tak byl úplně hotový :lol: dojatý, měl slzy v očích a vzal mě do náruče a točil dokola :D :srdce: bylo to krásné.

Já nevím přesně kolik jsem…asi 5+2, k dr půjdu až první týden v červnu.

Makayra
Povídálka 16 příspěvků včera v 14:52

@YviK
Děkuji, já Tobě taky :hug:
To je nádherný, jsi dobrá, žes to vydržela :potlesk: :lol: no ten můj je z toho nějak v šoku, pořád si to asi nepřipouští :nevim: kdyby projevoval radost jako já, možná bych neměla nutkání říct to všem na potkani :mrgreen: :mrgreen: :zed:

YviK
Kecalka 111 příspěvků včera v 16:37

@Makayra a jak dlouho jste spolu? Chlapum to někdy trvá, než jim to dojde :lol:

Makayra
Povídálka 16 příspěvků dnes v 11:13

@YviK 3roky, je o 11 let starší a už jednoho 8leteho syna má :) on to jen neumí projevovat, ale radost má.. minule jsme byli na výletě s jeho synem a on: první výlet se všema mýma detma :lol:

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny