Gynekolog Vlašín Veveří - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 10:37
Vlašín Veveří

Mám takový dotaz.
Možná pár lidi má zkušenosti s panem doktorem Vlašínem v Prenatalu. Vede i rizikové poradny, jsem k němu objednaná, jen tedy jsem zjistila, že pouze v pondělí a při problémech pouze nemocnice jako krvácení a tak dále. Už jsme k němu objednaná i na screening v prvním trimestru.

Pak vedou rizikovou poradnu dále třeba Hellios ten asi by přijal pacienta i kdyby zrovna doktorka tam neordinovala?
Tak pro jakého doktora byste se rozhodly. Ale zase Vlašín je vyhlášený pro rizikové případy.

Můj gynekolog tvrdil, že berou do rizikové poradny až tak v 15týdnu, ale za zeptání jsem si říkala nic nedám. Minulé těhu nám špatně dopadlo hodně se špatným koncem a tam neviděli, žádný námytek a mám si vzít s sebou celou svoji kartu ;)
díky za názory :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Makin
Závislačka 2965 příspěvků 21.10.14 10:45

U Vlašína na Veveří jsem byla akorát kdysi jednou při prvním těhotenství na UTZ ve 20. týdnu, takže to ti neporadím. Já jsem teď chodila do rizikové poradny k doktorce Gerychové ve FN Bohunice na gynekologicko porodnickou kliniku. Příjemná paní, nemůžu si na nic stěžovat.

ferda30
Ukecaná baba ;) 1825 příspěvků 21.10.14 10:47

Vlašín je nejlepší - je to odborník na vývojové vady, mrkne a vidí :palec: Určitě bych šla k němu. Taky nám spolehlivě určil pohlaví a neznám nikoho, u koho by se spletl. S Helliosem nemám dobré zkušenosti. Po vyšetřeních, které mi provedli, mi pan primář sdělil, že nemůžu mít děti přirozenou cestou a musím na umělý oplodnění. A to už jsem čekala první :roll: Takže trochu továrna na prachy :poblion: Za mě určitě Vlašín :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 10:50

No nechci ti dělat iluze s Gerychovou mám tu čest a na moje nevydařené miminko mi zahlásila na revizi:počkejte si 1 rok a budte ráda za 2 zdravé děti, tak upřímně takový jednáná jsem od ní nečekala byl to porod předčasný. TAkže právě Bohunic se hci určitě vyhnout uvažovala jsem o milosrdných a nebo Helliosu.
Ale zas ten Vlašín mně hlodá je nejlepší.
A na pohotovst můžu skočit kamkkoliv

no a ten můj mi tvrdil že berou až tak od 15týdne což tedy nená pravda a já od něj nechci screening chci ho přímo do Vlašína a ona mně už bojednala na pondělí že probereme celou moji kartu a bude nás náležitě hlídat :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 10:53

Ferda moc děkuji za názor mrzí mně že při potížích tam není od vede poradnu pouze v pondělí Hellios asi každý den, ale zas je pro mně priorita aby mně vidět ten stejný lékař nechci žádný střídaní a on je fakt špička. A první dceru mi proklepl a byla zdravá a u druhé jsem měla svého gyndaře a ten jeho screening zda je OK trvá 1 týden a ještě ho dělá vnitrně tak to teda fakt ne. A volala jsem tam zavčas chci pouze Vlašína na screening a nebyl problém k nim chodit přímo k němu do poradny už to tam mám i psané předčasný porod :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 11:43

Ak v Helliosu nebere Bílková. Volala jsem tam a objednání bych měla tak 10/11 tak to je síla takže to nic
zkusím si ještě zavolat k těm milosrdným jak se to tam dělá. A pak to vymyslím přes noc.

Veeerus
Kecalka 158 příspěvků 21.10.14 12:32

Za me taky 100% Vlasin :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 13:20

Moc děkuji za názory, kamarádka mi taky říká běž k Vlašínovi. Tak už to tak nechám. Nebot Hellios nic a ten můj to je pořád samá dovolená a hlavně, by mně stejně předal jinam a screening bych ráda z Prenatalu.
Tak jsem zvědavá na jeho přístup na oc se vše bude ptát a jak to tam bude vypadat. :palec:

Veeerus
Kecalka 158 příspěvků 21.10.14 15:43

Ja tam byla pred 14 dny a pristup super, Vlasin je velice sympatickej starsi doktor ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 15:44

Ty k němu chodíš do poradny nebo jen na screening? trochu měn štve, že poradnu má v 18hodin už si sháním hlídání, kamarádka od vedle se nabídla :lol:

Veeerus
Kecalka 158 příspěvků 21.10.14 17:24

Ne do poradny ne, byla jsem tam v 1trimestru na screening, me ho doporucila moje gyndarka a kamosky co s jim maji zkusenosti…pry je kapacita a zatim co rekl byla pravda, tak proc ho nezkusit :nevim:

Hana89
Echt Kelišová 8698 příspěvků 19.11.14 16:14

Holky ja jedu zítra taky za dr. Vlašinem už sem u nem byla taky v 1.tehotenství a nemužu si ho vynachválit :-) jenom se chci zeptat jak to tam ted chodí mam si donest papuče? nebo už se tam chodí po chodbe jak? dekuju moc :mavam:

Ivuljenka15
Závislačka 4458 příspěvků 19.11.14 18:05
@Hana89 píše:
Holky ja jedu zítra taky za dr. Vlašinem už sem u nem byla taky v 1.tehotenství a nemužu si ho vynachválit :-) jenom se chci zeptat jak to tam ted chodí mam si donest papuče? nebo už se tam chodí po chodbe jak? dekuju moc :mavam:

ahojky, jj vem si papuče, nějaké tam sice mají, ale raději svoje :-)
já tam jdu za 14dní :-)
ať je vše ok :palec:

Marry11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.14 19:29

Ivy:kdy tam přesně jdeš?:)
ale ty jdeš ráno co?

Já tam byla dnes:
pro jistotu ohledně informací na téma výtok :) pozval mně pro jistotu je vše v pořádku a byla tam maminka a má nějakou vadu, možná na srdci? poslali ji z bohunic a dodala ji. Zda pan lékař řekne, že je to OK žádné další testy už nebudou :)
je to profesionál takto o něm to řeka :)

dnes byl tak dobře naložený nebo nevím na naše dítě řekl, že to je spokojený dítě a dal mi foto zadarmo :oops: to nemusel já bych si ji zaplatila já byla ráda, že mně vysvětlit to co mi můj bývaly genekolog nevysvětlil co mně furt cpal tetraborikem a vlašín řekl pouze 1× týdně víc ne.

Tak za 12dnů tam jdu už aby to bylo :oops:

Ivuljenka15
Závislačka 4458 příspěvků 20.11.14 07:51

@Marry11 ahojky, jdu 4.12. v 8 hod na 1.screening, včera jsem byla u mojí mudr a zatím je vše v pořádku a podle utz jsem 10+5 :-), chodím k ní po 14 dnech, hlídá si mě a jsem ráda, jsem klidnější :-).
Ty tam chodíš do rizikové poradny??

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >