Vlasy jako Hanychová

Anonymní
28.4.25 08:33

Vlasy jako Hanychová

Chci si nechat naplést vlasy v tomto stylu a délce. Ale váhám, protože mi v této délce připadají ty konce jako cancourky :think: Váš názor?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Dynamitka
28.4.25 09:21

Mně taky…

  • Citovat
  • Upravit
27745
28.4.25 09:22

Moje babička by řekla že to jou rousy :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15943
28.4.25 09:27

To je moderní vypadat jako koště?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1161
28.4.25 09:28

Tak hlavně ona to má blbě udělaný, jsou jí vidět z boku spoje, když si vlasy prohrábne. Svých má asi málo, no blbý všechno

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1843
28.4.25 09:28

Vždyť tam má 5 chlupů, když už si chceš ničit svoje vlasy náplety, tak si nech naplést pořádný vlasy a ne rousy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.4.25 09:32

Myslíte že špatne jsou ty tenké konce, ty tenké ocásky dole?

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
28.4.25 09:33
@Heduš Homolková píše: Více

Parádní profilovka a jméno :potlesk: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
27745
28.4.25 09:35
@Anonymní píše: Více

no ono jde o to, že kdykoliv jí vidím tak vypadá jak kdyby měla tu hlavu týden neumytou, má to splihlý, vlasy unavený, prostě rousy no, nejde o ocásky ale o to jak to působí, alespon na mě

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9154
28.4.25 09:41

Za tohle dát desítky tisíc :nevim:. Ani omylem. Vlasy vypadají amatérské, nepěkné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.4.25 10:51

Mam podobné dlouhy a kdybych s nima nic nedělala tak podobně neupraveny (nemam teda napleteny) a nejlepsi je si je natočit (používám natáčky na noc). Jinak to vypadá děsně neupraveně.

  • Citovat
  • Upravit
813
28.4.25 11:56

Záleží na kvalitě vlasů, které ti napletou a taky jak se o vlasy budeš starat. Já mám prodloužené vlasy cca měsíc metodou Bond a žádné takovéto tenké konečky nemám. Po umytí si vlasy natocím kulmou nebo pouzivam natacky na noc.

Jestli si chces nechat prodlouzit vlasy, urcite bez do toho, pokud svoje nemas huste a kvalitni. Jen si najdi opravdu šikovnou kadernici a metodu prodlouzeni, ktera ti bude vyhovovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10005
28.4.25 12:43
@Anonymní píše: Více

Máš moc krásné vlasy, zato Agáta to má jak vyždímaný mop ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.4.25 12:52
@Paoloska píše: Více

Moc dekuju, ale takhle vypadají jen po použití natáček, jinak vypadají taky trochu jako rousy :)

  • Citovat
  • Upravit
1889
28.4.25 16:50

Za mě Agátiny vlasy nevypadají zdravě a určitě bych si na hlavě nenechala vyrobit nic, co by vypadalo takhle. To raději kratší třeba na ramena, ale zdravě vypadající. A celkově mi přijde, že prodlužování vlasů je nesmysl. Nechala bych dorůst svoje a v mezičase bych se o ně starala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

Urea Cica Repair+ 400 ml

  • (4.7) + 100 recenzí

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.