"Vlnité" vystouplé bříško

Anonymní
12.7.15 23:27

"vlnité" vystouplé bříško

Mám takový zvláštní problém, mám trochu vystouplé břicho, jsou to asi ochablé svaly, jenže nemůžu přijít na to, jaká cvičení jsou na to vhodná, příjde mi, že nic z těch obvyklých moc nepomáhá… je to zhruba jako na obrázku, jen ještě navíc mi jakoby trochu vystupuje i v tom místě, kde je ten červený oblouk. Když jsem narovnaná, tak to jde, ale jakmile se ohnu (stačí že sedím) nebo ležím na zádech a chci se zvednout, tak mi okamžitě to břicho hrozně vyleze :zed: neřešil jste někdo podobný problém?

P. S.: Omlouvám se za anonym, ale opravdu se stydím :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5145
12.7.15 23:34

Já jsem ho měla taky takový ale bylo to spíš tím že sem byla nafouklá. Přestala sem jíst pečivo a ono splasklo :) Nevím ale jestli je to i tvůj případ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.15 23:42

Pečivo téměř nejím, jídelníček mám v rámci možností myslím zdravý, ale je pravda, že hodně piju tekutin, ale s tím asi nic moc neudělám :think: dost mi pomohlo celkově zhubnout, ale stejně to furt trochu leze ven, na celkové váze je třeba rozdíl jen 2 kg, ale na břichu je to znát hodně. Ale zas když budu hubnout dál, tak budu už moc vychrtlá, to nechci. Zkoušela jsem sklapovačky, i nějaké cviky na podbřišek, ale všimla jsem si, že třeba u těch cviků na podbřišek zatahuju svaly pod tou „pneumatikou“ a tak nevím, které svaly teda musím zapojit. :zed:

A ještě mi trochu vadí, že to mám fakt jak vlnu - vystouplé nahoře, pak dost zužené a pak zas vystouplé níž a pak zas zužené, většinou to holky mívají tak nějak jednolitě, tohle samo o sobě vypadá divně :(

• Nahlásit
  • Citovat
8959
12.7.15 23:43

Pokud ti vyleze jakoby do stříšky, když se zvedáš z lehu do sedu, tak to jsou pravděpodobně rozestoupené břišní svaly.. Máš děti? Dost žen na to trpí po porodu.. Ale může to být samozřejmě i bez toho,…
zkus CORE cvičení, najdeš na netu,..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.15 23:49
@Lejaa píše:
Pokud ti vyleze jakoby do stříšky, když se zvedáš z lehu do sedu, tak to jsou pravděpodobně rozestoupené břišní svaly.. Máš děti? Dost žen na to trpí po porodu.. Ale může to být samozřejmě i bez toho,…
zkus CORE cvičení, najdeš na netu,..

Děti ještě žádné nemám. O tom rozestupu jsem slyšela, ale dělala jsem si takovej ten kontrolní test, jak se to nahmatává prstama a nepřipadá mi, že by to mělo být ono. Ono to neleze do stříšky moc (že by to vystouplo celé to břicho zezhora dolů), spíš jen v těch místech jako je na obrázku to mnohem víc vyleze v každé poloze kromě ideálně rovné.

Zmatečně zkouším všechny možné cviky, CORE jsem nějakou dobu dělala, ale taky mi příjde, že mi zabírají spíš ty svaly těsně pod tou spodní vystouplou částí, jakoby mě vstupuje hlavně ta část kolem pupku a ta skoro při ničem nezabírá. Zkouším teď ještě kruh, tam tak nějak zabírají všechny ty svaly, ale příjde mi to dost málo.

• Nahlásit
  • Citovat
8959
12.7.15 23:57

Ta stříška při rozestupu svalů se dělá právě v okolí pupíku, mírně nad ním…
Tak zajdi k fyzioterapeutce :nevim: poradí co a jak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
13.7.15 08:38

Ja mysli, že pokud to nezabírá při žádném cviku na břicho, tak je to prostě tuk a ten musíš vydietovat. :think: hlavně omezit cukry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.15 11:57
@lovesmile píše:
Ja mysli, že pokud to nezabírá při žádném cviku na břicho, tak je to prostě tuk a ten musíš vydietovat. :think: hlavně omezit cukry.

Jenže já mám teď na 160cm 51 - 52kg, trochu se bojím, že jít níž by znamenalo už vychrtlost, což zas tak úplně nechci. Já hlavně asi pořádně ani nevím, co to jsou za svaly, myslela jsem si, že to je ta oblast podbřišku, ale ta je stažená, ta to není a horní břišní svaly jsou zas už moc vysoko, to je ta horní vystouplejší část, na kterou relativně zabírají ty sklapovačky, ale ideální to furt není :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.7.15 11:58
@Lejaa píše:
Ta stříška při rozestupu svalů se dělá právě v okolí pupíku, mírně nad ním…
Tak zajdi k fyzioterapeutce :nevim: poradí co a jak

Myslíš, že fyzioterapeutka řeší i takové věci? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
143
22.7.15 15:04

jednodnoduche cvičné

Mě na bříško loni pomohla prace na zahradě, vlastně i na zadeček. Na to bříško jsem nosila vše na boku v koši, jako maminky miminka. Čím větší zátěž, tím víc jsem musela jíst, někokolikrát za den. Problém je, když si tělo zvykne, nicnedělání je pak horší. V zimě pak stačí fitko. Kůže je elastická, tam bych problém neviděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.15 16:19
@garden píše:
Mě na bříško loni pomohla prace na zahradě, vlastně i na zadeček. Na to bříško jsem nosila vše na boku v koši, jako maminky miminka. Čím větší zátěž, tím víc jsem musela jíst, někokolikrát za den. Problém je, když si tělo zvykne, nicnedělání je pak horší. V zimě pak stačí fitko. Kůže je elastická, tam bych problém neviděla.

Na zahradě pracuju furt, ale efekt tak maximálně na ruce a na nohy :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Lana Lanová
22.7.15 16:22
@Anonymní píše:
Na zahradě pracuju furt, ale efekt tak maximálně na ruce a na nohy :think:

zkoušela si kalanetiku? nebo pilates či jogu?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.7.15 16:28
@Lana Lanová píše:
zkoušela si kalanetiku? nebo pilates či jogu?

zkoušela jsem jogu, ale moc jsem u toho nevydržela, protože mi přišlo, že se zas tvaruje všechno kromě toho břicha

• Nahlásit
  • Citovat
21190
22.7.15 16:36

Třeba jsou to geny. Každý máme jinak tvarovanou postavu a způsob, rozložení a ukládání tuku je dané hlavně geneticky.
Taky mám dispozice k ukládání tuku na břiše, zbytek těla je v normě. Nadšená z toho nejsem, ale co už. Na rozdíl od Tebe jsem líná cvičit a ráda jím :oops:. Akorát že já to můžu svést na svých pět těhotenství, ale vím, že u mě je to alibismus. :think:
Na druhou stranu, tělo mám zdravý, dělá mi dobrou službu, břicho odnosilo pět dětí :lol:. To je taky hodnota, a ne malá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lana Lanová
22.7.15 16:37
Zkusila bych ještě (minimálně) tohle ;) http://www.kalanetika-a.cz/…y-na-bricho/
@Anonymní píše:
zkoušela jsem jogu, ale moc jsem u toho nevydržela, protože mi přišlo, že se zas tvaruje všechno kromě toho břicha
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama