Voděodolná řasenka k moři

101
24.7.20 08:04

Vodeodelna řasenka k moři?

Zdravim holky, chci se zeptat zda nemate nějaké zkušenosti s dobrou rasenkou, co vydrzi potápění v moři? :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6019
24.7.20 08:20

Háčknu se tu… roky, roky mám umělé řasy, ale musí dolů, takže potřebuji kvalitní řasenku. Jsem schopná dát za ní dost, ale chci výsledky = nemít za 3h oči jako panda, i když se k vodě nepřiblížím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6335
24.7.20 08:24

Ideální je nechat si řasy nabarvit permanentní barvou a neřešit u moře řasenku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2228
24.7.20 09:20

https://www.dm.cz/…8494415.html
používám několik let, tuto nesmiješ ani odličovačem, to mi věř :D sice mi nevyhovuje zrovna nejvíc ten kartáček, ale k vodě na nějaký malý napatláničko stačí, důležitý je obsah té řasenky :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
24.7.20 09:30

Za mě vodeodolna lash sensetional od maybelline

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33183
24.7.20 09:48

K moři se nechávám řasy barvit - ostatně na celé léto..nemá to sice efekt prodloužení, ale nesmývatelné to je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46125
24.7.20 10:09

Co třeba žádná? Proč nedokáží být ženské aspoň někde přirozené :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22797
24.7.20 10:47
@lucenka píše:
Co třeba žádná? Proč nedokáží být ženské aspoň někde přirozené :nevim:
:palec:

Jinak si myslím, ze vodeodolna je většina, kde je to napsané, když si nepromnes oči - což po vyhoření z vody dělám jako první.
Me stačila obyčejná miss sporty. Max factor me hrozne stipala. Ja když už řasenku, tak vodeoodolnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17107
24.7.20 10:53
@lucenka píše:
Co třeba žádná? Proč nedokáží být ženské aspoň někde přirozené :nevim:

víš, že když by ses registrovala na web e-senior, tak by sis hodně pokecala a všichni by s tebou souhlasili :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22797
24.7.20 11:11
@stinga píše:
víš, že když by ses registrovala na web e-senior, tak by sis hodně pokecala a všichni by s tebou souhlasili :P

Nemyslim si. Okolo me se většina i mladých holek nemaluje. Ale rozhodne to neznamená, ze by se o sebe nestaraly a nevypadaly dobře.
A nám okolo 35 většinou tipuji menší věk ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
967
24.7.20 15:05

Já nějak nechapu, na co je při potápění řasenka, ocekavas nějaké paparazzi nebo smrt pod hladinou? Já bych proste šla k vodě bez líčení a namalovala se až pak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama