Volný poševní vchod po porodu

Anonymní
19.9.20 14:42

Volný poševní vchod po porodu

Ahoj holky, snad mi některá pořadí. Omlouvám se, že píši jako anonym, ale stydím se. Po porodu jsem skoro 8m a přijde mi že mám dost volný poševní vchod, že sexu nic nemám, prostě tam mám díru, jak vrata. A to je přítel vybaven nadprůměrně. Moje otazka zní stáhne se to ještě? Nebo pomůže už jen plastika? Nedokážu se smířit s tím, že ve 32 pro mě skončí sex. zivot…ps: cvičím, používám Venušiny kuličky. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.9.20 14:48

Taky ji mam jak vrata, verim, ze se to stahne

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 14:56
@Anonymní píše:
Taky ji mam jak vrata, verim, ze se to stahne

A jak dlouho jsi po porodu? Já 8m skoro a ztrácím naději :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 15:46

Samo se to nestane. Musíš cvičit pánevní dno, ale po porodu už to prostě nebude takové, jako před porodem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 16:02
@Anonymní píše:
Samo se to nestane. Musíš cvičit pánevní dno, ale po porodu už to prostě nebude takové, jako před porodem.

U mě se to třeba stáhlo, sex cítím jako před porodem, nějak extra jsem necvičila, sem tam kegly, ale to jsem si vzpomněla max jednou týdně, což asi nemá extra efekt. Ale faktem je, že 8 měsíců po porodu jsem rozdíl rozhodně cítila, a úplně jako dřív to bylo zhruba po roce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 16:13
@Anonymní píše:
A jak dlouho jsi po porodu? Já 8m skoro a ztrácím naději :(

7 mesicu. Ja teda citim dobře, jen v nekterych pohohach by to mohlo byt lepší. Ale chlap pry rozdil citi :nevim: po prvnim diteti se mi telo srovnalo do roka, prsa do 3 let. Tak uvidime

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 16:22
@Anonymní píše:

Cvičím, mám i vyšetřene pánevní dno. Nevím co víc už dělat…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 16:24
@Anonymní píše:
7 mesicu. Ja teda citim dobře, jen v nekterych pohohach by to mohlo byt lepší. Ale chlap pry rozdil citi :nevim: po prvnim diteti se mi telo srovnalo do roka, prsa do 3 let. Tak uvidime

Mě chlap říká, že rozdíl necítí… Ale nevím jestli nelze, když ví že mě to trápí :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 16:27
@Anonymní píše:
U mě se to třeba stáhlo, sex cítím jako před porodem, nějak extra jsem necvičila, sem tam kegly, ale to jsem si vzpomněla max jednou týdně, což asi nemá extra efekt. Ale faktem je, že 8 měsíců po porodu jsem rozdíl rozhodně cítila, a úplně jako dřív to bylo zhruba po roce.

Taky jako od porodu vidím rozdíl, ale prostě pořád to je hrozný… Cvičím, pánevní dno mám vyšetřene… Jsem z toho zoufalá… Už i zvažuji plastiku :think:

• Citovat
  • Nahlásit
9648
19.9.20 16:35

Cvič dál. Ještě vydrž, tělu trvá než se dá dohromady. Kojíš? Mě přišlo, že vše kolem sexu se zlepšilo po ukončení kojení. Spíš zkuste s partnerem jiné polohy, možná na to taky moc myslíš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 16:39
@Anonymní píše:

Nevím proč furt každý říká, ze to nebude stejné jako před porodem. Já to mám asi dokonce lepší jak před porodem :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 16:42

@anavi13 kojila jsem 6m, ted už nekojim… Jo cvičím dal… Jako myslím na to dost, sex mám ráda a při představě, že už z toho nebudu nic mít, je mi blbě…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 16:46
@Anonymní píše:
Nevím proč furt každý říká, ze to nebude stejné jako před porodem. Já to mám asi dokonce lepší jak před porodem :D

Hele mám spoustu kamarádek a tento problém nemají, taky říkají že je to snad ještě lepší a nebo říkají že ji měly moc utazenou, že jim trvalo se zase trošku pro chlapa jako roztáhnout… Proto jsem zde zadala dotaz zda někdo řeší něco stejného nebo zda někomu plastika

• Citovat
  • Nahlásit
9648
19.9.20 16:47
@Anonymní píše:
@anavi13 kojila jsem 6m, ted už nekojim… Jo cvičím dal… Jako myslím na to dost, sex mám ráda a při představě, že už z toho nebudu nic mít, je mi blbě…

Tak to je chvíli co jste přestala kojit, to se vše dává ještě dohromady. Fakt vydržte. A právě sexujte dál i tím se to pánevní dno trénuje :palec: počkala bych do roku miminka a uvidíte. Po tom prvním roce mi přišlo, že tělo je jak předtím ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 17:03

@anavi13 díky… Budu doufat… ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie