Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj, ráda bych našla někoho, jehož dítě se narodilo s diagnozou „volvulus žaludku“, který byl řešený „konzervativně“, tedy zavedením dlahy a následně vytažením dlahy po narovnání. Chtěla bych si popovídat o tom, jak se u takového miminka následně vyvíjelo trávení, vylučování a podobně, tedy zda byly nebo nebyly nějaké potíže i dál.
Prosím, aby mi odpovídali pouze lidi, co si tímto prošli. Mám spoustu dotazů a na internetu jsou téměř nulové informace.
@chci_miminko dobrý den…
My jsme si tím prošli před nedávným časem…jestli máte zájem to poresit, napište mi sz