VOŠ Sociální práce a uplatnění v okolí Brna
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Luculka mrkni na stránky škol, my jsme měli dané praxe, v jakých typech zařízení. OSPOD, DETSKY DOMOV, pastoracni práce v nemocnici nebo věznice, potom poradenské zařízení, zařízení prevence apod. Záleží na škole. Potom z toho výstup dle osnovy. To bylo vždy dost obsáhlé
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Luculka píše:
A kde mohu mit praxi? Zalezi treba na tom v jakem jsem rocniku? napr. v prvaku muze byt praxe kdekoliv nebo v konkretnim zarizeni? A mohu praxi absolvovat o vikendu?
Já dělám VŠ a praxi o víkendech jsme mít nemohli, my jsme tam byli po ruce sociálním pracovníkům a ti většinou o víkendu nedělají. Mámě praxi jednu týdenní na každý semestr v různých typech zařízení - ambulantní, pobytová, terénní, úřad… apod
- Citovat
- Upravit
Ano, je to tak, soc.prac. dělají většinou jen v týdnu a studentské praxe musí být pod dohledem SP. Jinak za mě opravdu doporučuji VŠ (mám obě srovnání). Co se týče uplatnění sociálních pracovníků, tak záleží, zda chceš do státního nebo nestátního sektoru. A taky je třeba si rozmyslet, s jakou cílovou skupinou se ti bude dobře pracovat… Bohužel - v sociálních službách je i veliká fluktuace zaměstnanců.
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
Já dělám VŠ a praxi o víkendech jsme mít nemohli, my jsme tam byli po ruce sociálním pracovníkům a ti většinou o víkendu nedělají. Mámě praxi jednu týdenní na každý semestr v různých typech zařízení - ambulantní, pobytová, terénní, úřad… apod
Prosím Tě jakou VŠ studuješ? Děkuji
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Luculka píše:
Prosím Tě jakou VŠ studuješ? Děkuji
Palackého v Olomouci
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
Palackého v Olomouci
Dobrý den,
Mohla bych se zeptat na pár informací? V jakém jste ročníku? A jak byste hodnotila náročnost přijímacích zkoušek a poté i studia? Děkuji za odpověď
- načítám...
- Citovat
- Zmínit