Vracející se mykózy. Poradíte mi?

21
2.1.23 07:24

Vracející se mykózy. Poradíte mi?

Zdravím,
Už asi rok (spíš i víc) se mi pořád vrací kvasinková infekce. Přijde vždy z ničeho nic, po 4 dnech odejde a za měsíc znovu (někdy i dřív). Už nevím co mám dělat. S gynekologem jsem to řešila, tak mi řekl ať přijdu, když zrovna tento problém budu mít. No bohužel mám dvě práce a gynekolog má otevřeno jen 2 dny v týdnu na pár hodin, hrozné čekací doby - takže mi to prostě nevychází…
Už jsem z toho zoufalá. Zkoušela jsem snad všechno.. Teď jsem si koupila tabletky Carnium Botanicals / Her Biotic, užívám sice jen 2 týdny, ale myslím si, že to budou další vyhozené peníze.. 8o
Namáte některá zkušenost jak se té potvory kvasinky konečně zbavit? :roll:
Děkuji :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18734
2.1.23 07:48

@lksk boraxove globule. Ale prozradím ti, ze te zaměstnavatel musí k doktorovi pustit. Takže asi ti to tolik nevadi když to neresis s lekarem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9148
2.1.23 08:03

Od doby co beru pravidelně probiotika je to ok…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14697
2.1.23 08:11

Vezmi si Endiaron, ten ty mrchy pozabiji :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.23 08:24

Jak jsi na tom s konzumací cukru? Já jsem ho omezila na naprosté minimum, vlastně si už sladké vůbec nedávám, s výjimkou teď cukroví na Vánoce, ale vím, že mi to nedělá dobře, tak zase končím. Jak jsem vynechala tady tu sladkou drogu, už se mi kvasinky nevrací.

  • Citovat
  • Upravit
8702
2.1.23 08:29
@Semtex píše:
Vezmi si Endiaron, ten ty mrchy pozabiji :lol:

Ten je dlouhodobě nedostupný :?

Každopádně já bych si ten čas na doktora našla - nárok na to máš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14697
2.1.23 08:32
@izabe píše:
Ten je dlouhodobě nedostupný :?Každopádně já bych si ten čas na doktora našla - nárok na to máš.

Ojojoj :? je to bída. Ale často mají lidi toho Endiaronu doma nějakou zásobu pro případ cestování a nenadaleho průjmu a tak…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
417
2.1.23 09:12

A používáš vlozky nebo tampony? Mne pomohlo přestat používat tyto veci, přešla jsem na kalisek a kalhotky a mám klid.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5314
2.1.23 09:36

Co používáš za menstruační pomůcky? Já se s infekcemi dole trápila taky dlooouho a po přechod na kalíšek mám už 5 let úplný pokoj :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21
2.1.23 09:50

@hospodki vadí mi to, ale bohužel mám zaměstnavatele jakého mám a tím pádem to není úplně jednoduché. Ale to tady nechci rozebírat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21
2.1.23 09:52

@Elektra používám tampóny.. kalíšek mi nesedl a kalhotky vzhledem k mé menstruaci taky ne :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21
2.1.23 09:53
@Anonymní píše:
Jak jsi na tom s konzumací cukru? Já jsem ho omezila na naprosté minimum, vlastně si už sladké vůbec nedávám, s výjimkou teď cukroví na Vánoce, ale vím, že mi to nedělá dobře, tak zase končím. Jak jsem vynechala tady tu sladkou drogu, už se mi kvasinky nevrací.

Už jsem zkoušela i cukry vysadit a nic :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10726
5.1.23 17:25

A je to mykoza, tedy kvasinky, nemůže to být něco jiného? To je jen na úvahu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty