Dříve hodné miminko, teď furt pláče

79
8.4.20 23:54

Vše je špatně

Ahoj, potřebuji se asi vypovídat a zjistit jestli máte podobně. Mám 7mi měsíčního chlapečka. Do 6 měsíců to bylo úžasné miminko. Celou noc spalo, byl hodný. Brečel jen když měl hlad, byl počůraný nebo chtěl spát. Asi jako každé miminko. Ale poslední týden, jako by mi ho někdo vyměnil. Vůbec ho nepoznávám a vůbec mu nerozumím. Všechno co měl dřív rád tak ted u toho jen pláče. Pláče v autě, i když v autě vždy spal, nevydrží spát v postýlce, neusne sám, pořád se vzteká a mlátí kolem sebe ručičkama, když se v noci vzbudí dudlik ho neuklidní musím si ho vzít k sobě a uklidnit ho kojením. 3× si dudne a spí dál to několikrát za noc a někdy ani to nezabere. Prostě u všeho pláče i v náručí já už fakt nevím, přijdu si, že jsem jako máma selhala :( přitom se opravdu snažím. Zuby to nejsou už máme dva a na další to zatím nevypadá. Zažila jste některá? ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

603
9.4.20 00:26

Ja osobne bych zasla k dr, zda-li neni nejaky skryty problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
9.4.20 00:51

@Marie f zkus, jestli mu nerostou zuby, pokud to má pár dní může to přejít až se vyklubou ven, jestli je to déle, tak mu třeba opravdu může neco být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.20 01:04

Ty zoubky nemusí být vidět, stejně jako růstové křeče - pokud hodně povyrostl, může mít bolesti, nebo jsou to ty zuby ale zjistíš to až později, nebolí jen prořezávání ale i ten posun zubů v čelisti, některé děti jsou na to citlivé.. také může mít hlad nebo žízeň pokud nepřikrmuješ ještě, nebo naopak mu nesedí něco v jídle, pokud jste s příkrmy začali, to by byly první věci, co by mě napadly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.20 01:31

Souhlasím s komentářem od uživatelky Čtyřlístek. My teď máme doma dva dny totální rodeo. Mrňous se chová jako šílenec 24h denně. Budí se s křikem, přes den pobíhá a fňuká, hází po mě láhev, dudlíky… Vzhledem k tomu, jak si snaží pojíst ruce to asi budou zuby a ještě dost roste. Do toho má průjem tak jsem mu pohladila bříško a říkám; chudinka pupíček.. jindy by se culil, zatleskal a dneska mi majznul po hlavě. Všechno špatně, no. Těch náročných období u miminek, batolat je holt bohužel dost. Nic nedáte za návštěvu doktora, taky tam půjdeme jestli to dneska bude stejné peklo. :cert: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5838
9.4.20 01:50

Bolení břicha - příkrmy? Něco nesedí? Očkování? Nějaká zásadní změna v rodině /tvůj stres?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19278
9.4.20 07:25

Taky bych rekla zuby. Jeste pred tim, nez se vubec neco ukazalo, tak jsem najednou mela doma cizi dítě :roll: jen dasnicky trosku naběhlé… moc drzim palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8057
9.4.20 07:26

Já si myslím, že je to úplně normální. Dítě se nenarodí s úsměvem na rtech a nezůstane tak do svých 18. Může to mit 1000 důvodů, já bych po mých zkušenostech sázela na ty zuby. Naše malá řve kvůli zubům už 5 měsíců a venku není ještě ani jeden. Boule v puse jednu vedle druhé a pořád nic. Mně syn prořval první tři měsíce, nikdy nespal jinak, než u prsa. A jak mu začaly růst zuby, tak katastrofa. Každý provázely hysterické scény, špatná nálada a pláč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
9.4.20 07:35

Taky si nemyslím, že by to bylo něco nenormalniho. Sázím na zuby nebo jidlo. Dceři ještě nevyroste ani jeden zub, ale už kvůli nim měla několik takovýchto satanich epizod. A nejvíc u ní chování a spánek ovlivnuje jidlo. Kdyz ji neco nesedne, cely den je nechirne protivná a celou noc nespi… Tak popremyslej o jidle, koukni na zuby (staci jen nepatrne natwkle nebo zarudle dásně). No a nebo lroate dospel do nejale dalsi fáze, ty deti nich maji… nebude porad stejnej, takovych zmen jeste bude. Nektere k lepsimu, nektere bohuzel k horsimu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1755
9.4.20 07:36

Měli jsme to tak s prvorozenou. Do půl roku zlaté mimino, pak teror. Zuby ale vylezly a teror pokračoval, hlavně přes den. Jako mávnutím kouzelného proutku to přestalo když začala lozit. Zpětně si myslím že se nudila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
9.4.20 09:03

Všem děkuji za rady. Příští týden máme termín u pediatra takže se na to samozřejmě zeptám. Přikrmujeme od 5. Měsíce a v podstatě pár druhů zeleniny stále dokola takže tam by neměl být problém. Očkovaný byl před 2ma měsíci takže taky nic. Ve stresu opravdu jsem, ale z toho že nevím co ho trápí. Tak snad jedině zuby a nebo ta nuda. Už týden péruje na kolínkách a sune nohu dopředu ale nepohne se dál. U toho taky pláče když se mu to nepovede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
9.4.20 10:24

Popravdě ani nevím jestli je tohle nateklá dáseň. Líp se nenechal vyfotit. Spodní dva už má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
15.4.20 21:57

@AnnaNuvoletta07 jako bys popisovala mé drahé mládě když má svůj „den D“ někdy i týden teda :-D :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
15.4.20 22:03

@Layana už to období přešlo :dance: nebo alespoň většina :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu