Všeobecná sestra kombinovaně 3.lf UK - je tu někdo?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Všeobecná sestra kombinovaně 3.lf UK - Je tu někdo?
Dobrý večer…
Pokud by se tu některá našla, prosím, ozvěte se mi, ráda bych se Vás na několik otázek zeptala… Děkuji za odpovědi…
Moc byste mi pomohly…Děkuju
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Studium Ošetřovatelství - Všeobecná sestra na 3 lf UK
Dobrý den,
obnovuji diskuzi, je zde prosím někdo se zkušenosti se studiem Ošetřovatelství - Všeobecné sestry na 3 lékařské fakultě? Zajímá mě kombinovaná forma, ale uvitám jakékoliv jiné poznatky a zkušenosti i z prezenčního studia. Jak jste studium zvládali, náročnost a obsah studia, přijímací zkoušky, nejvíc mě zajímá hlavně praxe, zda Vám vycházeli vstříc s plánováním praxe nebo bylo přesně dané kdy kdo kam musí přijít a nedalo se s tím nijak hnout. Zároveň jak jste spokojeni s přístupem, kvalitou výuky, zda jste spokojení s tím co vás naučili? Předem moc všem děkuji!
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Zdravím ![]()
Obnovuji diskuzi. Je tu někdo, kdo studuje dálkově všeobecnou sestru na nějaké z lékařských fakult na UK? Četla jsem dnes celé dopoledne podmínky a nikde jsem se nedočetla, že by byla podmínka pro přijetí předchozí zdravotnické vzdělání nebo práce v oboru, jen na jedné z fakult přidávají body za praxi. Je to tak? Zatím jsem koukala jen na mimopražské školy a velká část to jako podmínku pro přijetí měla, tak jsem na Prahu ani nekoukala…
jinak budu ráda za všechny připomínky, zkušenosti, jak jste to zvládaly s prací, pokud jste pracovaly v jiném oboru, časová náročnost - jak často se jezdí do školy a mnoho dalšího ![]()
děkuji a přeji příjemný večer! ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit