Vtipné situace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 29.10.14 14:11
Vtipne situace

Dneska je venku posmourno, tak se pojdte pobavit. :)

Me se dnes stala fakt „vtipna vec“. Bylo asi 5rano a me vzbudila bolest zubu. Sahla jsem do nocniho stolku kde mam Calgel abych si to namazala. Otevru tubu dam trochu na prst a strcim do pusy, a… :roll:
Byla to rybilka. :cert: mam ji v nocnim stolku taky a jak sem byla rozespala a bylo sero tak sem si to spletla. Fuj :poblion:

Co vtipneho se stalo vam?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
NikysekR
Extra třída :D 10493 příspěvků 12 inzerátů 29.10.14 14:17

@Kofolová To musela být chuťka :lol:. Jinak mě nic vtipnýho nenapadá, ale z nočního stolku mi syn běžně vynáší moje osobní věci a prezentuje je. Naposledy nám donesl do obýváku lubrikant :oops:

bambooska
Závislačka 2515 příspěvků 29.10.14 14:19

Syn si nedavno vycistil zuby kremem na hemeroidy :) muz ho nechal na umyvadle

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 29.10.14 14:23

Tohle presne se stalo segre, jen si chtela namazat rty :)

U nas dnes také rybi zazitek, koupila jsem k obedu pstruhy a nez jsem uklidila kuchyn, tak si dcera (2,5) zalezla pod stůl a slysim jak rika: ja mam rada rybicku! Malaaa, malaaaa…

A jak jsem se ohnula, tak ona tam mela vybaleneho toho pstruha a mazlila se s nim :mrgreen:

AliTad
Kelišová 5303 příspěvků 29.10.14 14:23

@NikysekR Ano, ano, kondomy jsou u nás u obou dětí velmi populární :mrgreen: Taky mi je vytahují z nočního stolku a já je pak nacházím po celém bytě :lol:

Erian
Echt Kelišová 7601 příspěvků 29.10.14 14:51

Já jednou přišla utahaná nad ránem z práce a málem jsem se v koupelně odlíčila odlakovačem :mrgreen:

Janha
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 29.10.14 15:02

Tak ja uz mam starsi historku. Nevim, nejspis jsem zblbla jeste tehotna, po navsteve divadla jsem si objednala taxik, aby nemusela s bruchem nocnim mhd. Prisla mi sms, pristaveno bude vozidlo skoda octavia bla bla, cerne barvy apod. Vylezla jsem z divadla, nasedla do prvni cerne octavky a rikam: „Dobry vecer, vy jste teda rychlik, tak muzem vyrazit“. Az na to, ze jsem se soukala s funenim do auta, ktere nebylo taxi a pan byl ze me docela pobavenej :mrgreen: Nevim, jsem se tak soustredila na barvu a znacku, ze jsem si nevsimla, ze nema znacky taxi :nevim:

Stensa
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 29.10.14 15:08

Tak já si dneska dělala kafe a k tomu si chtěla dát poslední kousek koláče. A místo hrnku jsem si zalila ten koláč :evil:

Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 29.10.14 17:12

U nás je vzpoura nosních sprejů, já si do něj skřípla horní ret :zed: jak jsem to zmáčkla, au, jsem si málem učůrla.
A chlap si pro změnu nesundal ten kryt a mačkal a mačkal a ono to nestříkalo… :mrgreen:

MartinaIrena
Extra třída :D 10683 příspěvků 29.10.14 17:53
@Kofolová píše:
Dneska je venku posmourno, tak se pojdte pobavit. :)

Me se dnes stala fakt „vtipna vec“. Bylo asi 5rano a me vzbudila bolest zubu. Sahla jsem do nocniho stolku kde mam Calgel abych si to namazala. Otevru tubu dam trochu na prst a strcim do pusy, a… :roll:
Byla to rybilka. :cert: mam ji v nocnim stolku taky a jak sem byla rozespala a bylo sero tak sem si to spletla. Fuj :poblion:

Co vtipneho se stalo vam?

Ježiš fuj, ta rybí chuť :poblion:
Je to teda už drahně let, ale kdysi jsem si po tahu u kamarádky v koupelně omylem vyčistila zuby indulonou.

MartinaIrena
Extra třída :D 10683 příspěvků 29.10.14 17:54
@Stensa píše:
Tak já si dneska dělala kafe a k tomu si chtěla dát poslední kousek koláče. A místo hrnku jsem si zalila ten koláč :evil:

Já si minulý týden zalévala překápko, dala jsem si trychtýř, do něj filtr, kafe a zapoměla pod to dát ten hrnek :roll: :roll: :roll:

MartinaIrena
Extra třída :D 10683 příspěvků 29.10.14 17:56
@LadyTommy píše:
Tohle presne se stalo segre, jen si chtela namazat rty :)

U nas dnes také rybi zazitek, koupila jsem k obedu pstruhy a nez jsem uklidila kuchyn, tak si dcera (2,5) zalezla pod stůl a slysim jak rika: ja mam rada rybicku! Malaaa, malaaaa…

A jak jsem se ohnula, tak ona tam mela vybaleneho toho pstruha a mazlila se s nim :mrgreen:

Umírám smíchy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lajka09
Závislačka 4914 příspěvků 29.10.14 18:04

Moje sestra si vypláchla pusu místo ústní vodou, odlakovačem na nehty. Měla krásně růžový jazyk.
Můj taťka hledal brýle (měl je na čele). Říkám, podívej se v koupelně do zrdcala. přišel, podíval se do zrdcadla-otevřel skříňku a hlásil, že tam nejsou.
Určitě si na něco ještě vzpomenu…

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 29.10.14 18:05

Vzpomněla jsem si na svoji babičku, budiž jí země lehká. Často se vzbouzela s pocitem zalepeného nosu, takže mívala na nočním stolku lahvičku tea tree oleje, k té si vždycky čichla, aby jí to protáhlo „komín“, jak říkala. Ale jednou v rozespání si tu lahvičku nějak moc nahnula, nalila si ten olej do nosu a pak, dle vlastních slov, „běhala po chalupě a nevěděla, kam ten čumák strčit“.
Dodnes mám tea tree oil nerozlučně spojený s představou své babičky, jak v noční košili běhá po baráku na způsob doktora Gruntoráda z Postřižin. :lol: :hug:

Lajka09
Závislačka 4914 příspěvků 29.10.14 18:12

Tak a teď jsem si vpomněla na jednu pikantnost z našeho sexuálního života. Manžel měl bolavé rameno, tak si ho mazal hřejivou koňskou mastí-kdo zná, ví jakou to má výhřevnost a sílu. Rameno si namazal ráno. Odpoledne před mou noční jsme si ještě chtěli udělat společnou chvilku. Člověk by řekl, že ten prokletý koňský sajrat za den z rukou vyprchal…no nevyprchal a já myslela, že mi to „kačku“ ugriluje. Nevěděla jsem kam s ní dřív :cert:, ve vaně jsem se močila jak s hemeroidem a ještě na té noční jsem o tom věděla. :mrgreen: POdotýkám, že ze společné chvilky nebylo nic :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >