Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Ahojte holky, dlouho jsem používala tuto vůni, ale už se asi 5 let nevyrábí. Máte s ní některá zkušenosti - našly jste podobnou? Dnes jsem byla v parfumerii a i dle rad z internetu na 3 vůně jsem je zkusila a vůbec to nebylo ani podobné, i když to mělo podobné složení, tak stačí 1 složka a je to úplně jiné. Už nemám flakonek, takže to je složitější. Už jsem zkoušela asi 15 orientálních vůní a nic nebylo ani podobné.
@bella_strega co jsem koukala tek seženenš na německém Ebay http://www.ebay.de/…301169496974
@Xhnip jo, díky. ale ta cena a navíc rok výroby asi 2007 nebo tak nějak a to už bych neriskovala. holt budu muset hledat něco podobného. ale to asi neseženu ![]()