Reklama

výbavička,nábytek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mischka002
Povídálka 40 příspěvků 02.04.09 10:40
výbavička,nábytek

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,nejste někdo z okolí Orlové,Karviné,Ha­vířov,a mohly byste mi poradit nějaký obchod,kde bych koupila vše od A-Z.Něco jako Chicco-tam je všechno,jenže to se mi nechce platit zbytečně za značku.Děkuji,byla bych ráda,kdyby se někdo našel!

Reklama

Reakce:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 02.04.09 13:04

Mischko v minule diskuzi kterou jsi zalozila jsi par typu dostala.Holky ti par obchodu napsaly a ja ti napriklad napsala Sambaby kde koupis VSECHNO tak nevim jestli jsi to necetla :? :? :?

Mischka002
Povídálka 40 příspěvků 02.04.09 14:54

já vím,že tys mi psala,ale já na tu diskuzi chtěla najet znova a to mé téma tam nebylo:(myslela jsem si,že mi to někdo z adminů smazal,že to nepatří do tématu těhotenství,proto jsem to umístila znova tady…:(ale jak vidím,tak už na to nikdo nereagoval…:(tak to jen pro vysvětlení!! :cry:

Sati
Extra třída :D 11521 příspěvků 02.04.09 15:00

Ptala jsi se na postýlku, tak jsem diskuzi přesunula do vše okolo spaní, kde jsou všechny diskuze týkající se postýlek :
 https://www.emimino.cz/modules.php?…

Teď se ptáš na nákup celé výbavičky, takže to patří spíše do Výbavička, různé.

Nechám ti tu diskuzi ještě den dva tady a pak ji do výbavičky přesunu ( jen proto, kdyby jsi ji náhodou hledala (. S.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >