výbavička,nábytek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mischka002
Povídálka 40 příspěvků 02.04.09 10:40
výbavička,nábytek

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,nejste někdo z okolí Orlové,Karviné,Ha­vířov,a mohly byste mi poradit nějaký obchod,kde bych koupila vše od A-Z.Něco jako Chicco-tam je všechno,jenže to se mi nechce platit zbytečně za značku.Děkuji,byla bych ráda,kdyby se někdo našel!

Reakce:
Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 02.04.09 13:04

Mischko v minule diskuzi kterou jsi zalozila jsi par typu dostala.Holky ti par obchodu napsaly a ja ti napriklad napsala Sambaby kde koupis VSECHNO tak nevim jestli jsi to necetla :? :? :?

Mischka002
Povídálka 40 příspěvků 02.04.09 14:54

já vím,že tys mi psala,ale já na tu diskuzi chtěla najet znova a to mé téma tam nebylo:(myslela jsem si,že mi to někdo z adminů smazal,že to nepatří do tématu těhotenství,proto jsem to umístila znova tady…:(ale jak vidím,tak už na to nikdo nereagoval…:(tak to jen pro vysvětlení!! :cry:

Sati
Extra třída :D 11522 příspěvků 02.04.09 15:00

Ptala jsi se na postýlku, tak jsem diskuzi přesunula do vše okolo spaní, kde jsou všechny diskuze týkající se postýlek :
 https://www.emimino.cz/modules.php?…

Teď se ptáš na nákup celé výbavičky, takže to patří spíše do Výbavička, různé.

Nechám ti tu diskuzi ještě den dva tady a pak ji do výbavičky přesunu ( jen proto, kdyby jsi ji náhodou hledala (. S.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >