Výběr kávovaru do 5 tisíc.

597
12.6.13 20:18

Výběr kavovaru

Ahoj všem,

je tady někdo kdo se vyzna v kavovarech?? ja se v tom množství nejsem vůbec schopna zorientovat..

chtěla bych kavovar tak maximálně do 5tisíc.. idealně do 4 :-))) chtěla bych aby to umělo hlavně late a capucino, a aby to umělo udělat pěnu z mléka..
jestli to bude na kapsle, nebo ne to je mi v celku jedno.

Pijeme kavu svátečně takže jenom když jsme s manželem spolu doma.. nebo pro návštěvy.

Budu ráda za každou radu. uvažuju o Dolce gusto

Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2185
12.6.13 20:22

Mam dolce gusto piccolo…da se sehnat i za 1500 a podle me super, ja jsem spokojena… Koupila jsem si jeste elektricky napenovac od Tchiba za 1000 a to pak clovek udela jeste super hustou penu a staci kupovat kapsle espressa a doplnit penou z toho a nema to chybu!!! :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
12.6.13 20:25

Nekupuj si nic na kapsle. To jsou jen srač. y… :poblion: :poblion: Já mám Kenwood a umí všechno to co popisuješ :-) Dáš si tam pěkně kávičku jakou si vybereš ( víš co tam sypeš, narozdíl od kapslí). A cena myslím teď už bude okolo těch 4…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
napresdrzku
12.6.13 20:28
@MiskaKosa píše:
Nekupuj si nic na kapsle. To jsou jen srač. y… :poblion: :poblion: Já mám Kenwood a umí všechno to co popisuješ :-) Dáš si tam pěkně kávičku jakou si vybereš ( víš co tam sypeš, narozdíl od kapslí). A cena myslím teď už bude okolo těch 4…

Mel jsem pád kávovarů a zrovna kapsle mi jako sračky nepřijdou a to se v kávě celkem vyznam myslím. Doporučím nějakým Nespresso, za uvedenou cenu i cappuccino spraví.

• Citovat
  • Nahlásit
2256
12.6.13 20:31
@napresdrzku píše:
Mel jsem pád kávovarů a zrovna kapsle mi jako sračky nepřijdou a to se v kávě celkem vyznam myslím. Doporučím nějakým Nespresso, za uvedenou cenu i cappuccino spraví.

Přítel je taky dost kafař, tak od něj nějaký školení mám :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
597
12.6.13 20:32
@napresdrzku píše:

a jaky kavovar byste teda doporučil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
597
12.6.13 20:33
@MiskaKosa píše:
Nekupuj si nic na kapsle. To jsou jen srač. y… :poblion: :poblion: Já mám Kenwood a umí všechno to co popisuješ :-) Dáš si tam pěkně kávičku jakou si vybereš ( víš co tam sypeš, narozdíl od kapslí). A cena myslím teď už bude okolo těch 4…

a ten kavovar Kenwood umí u capucino i late?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
597
12.6.13 20:34
@Sisinka04 píše:
Mam dolce gusto piccolo…da se sehnat i za 1500 a podle me super, ja jsem spokojena… Koupila jsem si jeste elektricky napenovac od Tchiba za 1000 a to pak clovek udela jeste super hustou penu a staci kupovat kapsle espressa a doplnit penou z toho a nema to chybu!!! :-)

joo kupu pěny to zbožnuju :-)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
12.6.13 20:40
@Helll píše:
a ten kavovar Kenwood umí u capucino i late?

JJ umí :-) Jelikož si to uděláš zvlášť. Kapučíno je kafe a nahoře našlehaná mléčná pěna posypaná skořicí, a jelikož ten kávovar má tu věc na našlehání mléka :-) A u latte je to podobné, akorát lehce našlehané mléko dáš na spod, pak našleháš do maxima mléko, naleješ na tu první vrstvu a doprostřed pomalu leješ udělané kafe :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5130
12.6.13 20:52

Rozhodně ne kapsle…
my máme de longhi a kávička je luxusní…kávovar stojí ted uz cca 3500,–
víš jakou si dáváš kávu, víš jak silnou, jestli 100% arabicu, jak namletou apod., což u kapslí nehrozí…chceš slabší kafe? máš smůlu apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.6.13 21:08

Ja mam Nespresso, vyber kafe docela velka skala pro vsechny lahudkare. Mleko jako v Italii ti neudela zadna mala masina.Da se to zkousnout, to mleko.Na druhem miste je u me Illi, cenove dostupna, hezky dizain. Nejlevnejsi je Dolce gusto, na espresso a fredo je fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
12.6.13 21:15
@valina1 píše:
Rozhodně ne kapsle…
my máme de longhi a kávička je luxusní…kávovar stojí ted uz cca 3500,–
víš jakou si dáváš kávu, víš jak silnou, jestli 100% arabicu, jak namletou apod., což u kapslí nehrozí…chceš slabší kafe? máš smůlu apod.

:palec: :potlesk: kamarád ho má taky a je fakt fajn :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
12.6.13 21:29

Jura Ena :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
12.6.13 21:30

My máme Saeco, dá se koupit okolo 6tis., ale kafe děla luxusní a na pěnu je tam normální tryska s parou. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12034
12.6.13 22:02

Nezlobte se, ale pokud někdo napíše, že se v kávě vyzná a jedním dechem doporučí kávovar na kapsle, tak je tu něco špatně…

Jen pro ilustraci:
http://www.stream.cz/…riprava-kavy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat