Výběrové řízení - ozvat se?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
- Citovat
- Upravit
Nic si z toho nedělej, někdy je to také tak, že už mají předem vybráno a k pohovoru Tě ani nepozvou… To se stalo kdysi mně a to jsem na dané pozici pracovala, jen na dobu určitou a výběrko bylo vypsané na dobu neurčitou.
- Citovat
- Upravit
Jo, tak to se můžeme jen domýšlet.
Také je zvláštní, že volají až den před pohovorem.
Tak snad Ti brzy vyjde něco jiného.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
Já jen nechápu, proč mě 3× ujišťovala, že mi zavolá…
Protože nechce říct něco negativního, tak radši dělá z lidí debily.
Někdo se tak vyhýbá svojí zodpovědnosti.
Pokud to není velká firma a není šance, že bys tam v nejbližší době dávala žádost o práci znovu, našla bych si kontakt na nadřízeného a popsala bych mu tam situaci, použila bych přitom několik odborných výrazů v souvislosti s dobrým jménem firmy, odborného vždělání jejích pracovníků. Ale musím říct, že jsi docela naivní, jestliže ti ta paní řekla, že bude všechny obvolávat v ten den a rovnou tě nepozvala, tak bylo naprosto jasné, o co jde a že ti už nezavolá.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Drama pokračuje-
nedalo mi to a napsala jsem meil, na který mi (třikrát hurá) bylo odpovězeno. Výběrové řízení bude 19., ale příští měsíc. Já jsem takový vůl, jdu spáchat sebevraždu s flaškou piva.
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
Drama pokračuje-nedalo mi to a napsala jsem meil, na který mi (třikrát hurá) bylo odpovězeno. Výběrové řízení bude 19., ale příští měsíc. Já jsem takový vůl, jdu spáchat sebevraždu s flaškou piva.
- Citovat
- Upravit
Celkem zajímavé. Tohle je úplně „normální“ natahování. Mně by z toho trefil šlak.
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
To je napínavé!
Máme to jako seriál. ![]()
Hlavně nám potom dej vědět, jak jsi dopadla! ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
Drama pokračuje-nedalo mi to a napsala jsem meil, na který mi (třikrát hurá) bylo odpovězeno. Výběrové řízení bude 19., ale příští měsíc. Já jsem takový vůl, jdu spáchat sebevraždu s flaškou piva.
A víš, že jsem si to když jsem četla myslela?
Ale nechtěla jsem dráždit
. Kdyby byl pohovor fakt dnes, určitě by nebyla personalistka včera tak v klidu, že jooo, že to dneska obvolá..
Tak držím palce.
PS : nenapsala v tom mailu rovnou, že se máš dostavit když si tak neodbytná? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kallkapa nenapsala
, ale už se na to nebudu upínat, kdoví jak to nakonec bude, aby to ještě 3× nepřesunuli
- Citovat
- Upravit
@Titty na pohovoru jsem byla a bohužel neuspěla. Nic jiného zatím nemám
- Citovat
- Upravit
Bohužel nikdo se neozval, jsem z takového jednání zklamaná a připadám si jak pitomec. Ale chápu, že Země se točit nepřestane, tak popojedem.