Vybočená nosní přepážka

70
28.7.15 13:14

vybocena nosni prapazka

Ahoj devcata, dnes mi na ORL bylo sdeleno, ze mam vybocenou nosni prepazku a mela bych podstoupit operaci, ktera by mela zamezit opakovanym rymam a zanetum dutin. Mate s tim nektera z vas zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

330
28.7.15 14:19

@kublík
Byla jsem na operaci, ale ulevilo to jen od toho, že už nemám " ucpadý" nos - tzn.kdy člověk nemůže dýchat nosem. Chronickou rýmu mám stále. Ale myslím, že mi to tenkrát i řekli, že to nevyléčí rýmu, ale nebudu mít „ucpáno“. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16380
28.7.15 17:34

Dceři to zjistili před několika lety, ale neřešíme. Navíc když jsem četla nějaké diskuze, tak je to dost bolestivá operace a nikdo nezajistí, že problémy zmizí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
28.7.15 21:56

@vokishka
Ano bolest je opravdu velká :zed: Měla jsem před tím za sebou asi 6 různých operací, ale tahle, co do bolesti a nepříjemnosti vede. Nemůžu říct, že by mě konkrétně po operaci bolel nos, nebo nějaké místečko, ale byla to taková tupá bolest snad až k ramenům + otoky + to, že člověk nemá pak žádný čich a ani chuť.
A to jsem měla operaci na soukr. klinice, s použitím laseru. Den po operaci jsem odjížděla domu, ale ta cesta byla peklo :cert:,cítila jsem asi každý kamínek na silnici. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
30.7.15 12:06

Dcera operaci podstoupila, bolelo jí to týdny…ale chronická rýma je pryč ;) zánět dutin od té doby také neměla ani jednou. Rozhodně pak doporučuju soukromou kliniku, bolí to sice pořád, ale postarají se o tebe lépe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama