Výborný psycholog Olomouc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 18:53
Výborný psycholog Olomouc

Má prosím někdo dobře zkušenosti s nějakým psychologem v Olomouci? Anonym prosím, citlivé téma. Mám tu známé

Reakce:
smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 21.07.19 19:22
@Anonymní píše:
Má prosímněkdo dobře zkušenosti s nějakým psychologemv Olomouci? Anonym prosím, citlivé téma. Mám tu známé

Hlavně si připrav tučné konto, ona tahle instituce je naprosto k ničemu, protože to stejně vždy vyřeší jen a jen psychiatr, ale o úspory tě spolehlivě připraví. Potřebuješ to?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 19:31

Koukni, před mnoha lety jsem u ní byla a velká spokojenost už tehdy :kytka:

https://www.znamylekar.cz/…olog/olomouc

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 19:32

@smutny klaun2 opravdu už ano. Já nikdy u psychologa teda nebyla. Takže mám strašný strach a vyhýbala jsem se tomu dost dlouho, ale už nevidím jiné východisko

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 19:33
@Anonymní píše:
Koukni, před mnoha lety jsem u ní byla a velká spokojenost už tehdy :kytka:https://www.znamylekar.cz/…olog/olomouc

Děkuji mrknu

Ester13
Kelišová 5910 příspěvků 21.07.19 19:35
@smutny klaun2 píše:
Hlavně si připrav tučné konto, ona tahle instituce je naprosto k ničemu, protože to stejně vždy vyřeší jen a jen psychiatr, ale o úspory tě spolehlivě připraví. Potřebuješ to?

Kliničti psychologové mívají smlouvy se zdravotními pojišťovnami a většinou je optimální kombinace psychiatra a psychologa.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 19:57

Já chodila k Alexandře Pešatové a byla skvělá, obrovsky mi pomohla, zbavila mne úzkostných atak, můžu jen doporučit. A pojišťovnu mám VZP, neplatila jsem nic.

Zwetta
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 21.07.19 21:56

Ano, souhlasím s odkazem. Mám dobrou osobní zkušenost a je bezplatná.. ;)

joli31
Kecalka 357 příspěvků 21.07.19 23:07
@Anonymní píše:
Já chodila k Alexandře Pešatové a byla skvělá, obrovsky mi pomohla, zbavila mne úzkostných atak, můžu jen doporučit. A pojišťovnu mám VZP, neplatila jsem nic.

Taktéž. Jen mívá plno. Když tak mi napiš sz, anonymní.

Váš příspěvek
Reklama