Vyčistění nerez konvice zevnitř

Napsat příspěvek
Velikost písma:
381
16.2.20 14:15

@ArumLily0 škodlivý to pro nás velký asi vysloveně nebude, ale určitě si na tom nepochutnáš :mrgreen: nicméně v konvicích bývají sítka nahoře, přes které to teče ven, takže by se ti do kafe nic většího než prášek, co přejde přes to síto, dostat neměl ;-)

já čistím kys. askorbovou - uvařím plnou konev vody, a když dovaří, dávám jí tam po lžících…někde jsem četla dávat, dokud to pění, ale neručím za to - tuším, že jsem dala tak dvě, možná tři nejsem si jistá, chvíli jsem to nechala a pak vylila, otřela tu vnitřní spodní část novou čistou houbičkou na nádobí a pokud něco zůstalo, tak zopakovala…a byla čistá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný