Výčitky z postavy

30.6.15 16:02

vycitky z postavy

Ahoj nevím co dělat ale pořád si připadám tlustá :( v leginích a v riflich mi trochu pretekaji boky bricha pres rifle a mam sirsi stehna po mamce. Mám 168 a 63 kilo. Jak můůžu to bricho co nejdriv zestihlit?? jim vse ale male porce a tak5× denne.. ráda bych kdyby se mnou nekdo hubl..pomohla vam treba na to nejaka vyzva nebo neco? ty rifle jsou fakt hnus :(dekuji moc kdo poradi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5730
30.6.15 16:06

Koupit si větší velikost? :mrgreen: Ba ne, džíny - bokovky tohle dělají všem lidem, kteří nejsou vyloženě vychrtlí… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4148
30.6.15 16:09

@kajuska001 cvičit:) Já vážila stejně a jsem stejně vysoká a když jsem se odhodlala ke cvičení, tak za měsíc (cca 35 dnů, abych byla přesná) jsem zhubla dobrých 10cm v pase :palec: stačí jen chtít:)
Jo a cvičila sem toto: http://www.30tidennivyzva.cz/vyzvy/online/?1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5931
30.6.15 16:10

Seber si sacharidy z večeře, přidej místo nich bílkoviny a zeleninu. A nebo změň styl oblékání, leginy si může dovolit opravdu málokdo. Jen ne každý to ví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
30.6.15 16:25

Cvicit a nejist vsechno, i kdyz v malych porcich. Nejlepe, kdyby ti nekdo pomahal se stravou, mne pomahal sestry muz kulturista a dala jsem takhle ze 64kg po porodu na 55 za pu roku. Cvicila jsem, resp. cvicim, jen doma a on mi rika, co jist.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18000
30.6.15 16:27

@kajuska001 problém je většinou jídlo. Ty co si nechají sestavit jídelníček tak jedí neskutečné množství jídla a hubnou. Co zkusit jídelníček na míru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
647
30.6.15 16:39

V první řadě (pokud máš širší stehna) vyhoď leginy a rifle a začni nosit sukně. Rázem si budeš připadat hezčí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
30.6.15 16:50
@Karleon píše:
Seber si sacharidy z večeře, přidej místo nich bílkoviny a zeleninu. A nebo změň styl oblékání, leginy si může dovolit opravdu málokdo. Jen ne každý to ví.

Tak tak, občas je to „podívaná“…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5534
30.6.15 17:02

:hug: mám snad o cm míň, ale kil o 10 víc. :lol: :lol: takže to zas nemůže být tak hrozné, ne?!?! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
30.6.15 17:19

Za mě - bokovny dělají hnusnou postavu snad každému:-D
Jinak zkus více cvičit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lana Lanová
30.6.15 17:48

@kajuska001

Ahoj, tady posílám pár vyzkoušených tipů.

Cvičení - kalanetika, pilates (rychlé výsledky, tělo nemohutní jako např. po aerobiku).
Skvělý je taky rotační disk - zaměřen na šikmé břišní svalstvo, díky němu jsem dosáhla fakt pěkného pasu :oops: :lol:
běhánímmám taky dobrou zkušenost, ale stačí i delší chůze (cca hodina denně).
Jídelníček - těžko radit, problémem můžou být klidně i ty malé porce; pokud změněná pohybová aktivita nepřinese výsledky, obrátila bych se na odborníka a svého lékaře (nikdy nemůžeš s jistotou vyloučit nějaký zdravotní problém).
Dále bych si hlídala příjem tekutin - klasika: voda, bylinné čaje (zde se např. zaměřit na odvodňovací směsi apod., ale ne z dlouhodobého hlediska).

A ještě mě napadají takové ty fráze, jak hubnutí není jen o jídelníčku a pohybu, ale i o celkové harmonii a vyhýbání se stresu. Hmm, říkej to někomu, kdo má výčitky, že se mu nedaří zhubnout :andel:

Držím palce a jsem zvědavá na další rady a hlavně tvé pokroky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
6582
30.6.15 18:32

Nenos bokovky, mám o pár kilo víc a měřím 186cm a v bokovkách to taky není pravé ořechové. Na širší stehna také nejsou leginy dobrou volbou. Spíš by to chtělo změnit střih kalhot, nebo nosit sukně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Flenka
30.6.15 18:37

@kajuska001 Ahoj, jsem na tom dost podobně jako ty… Mám 170 a na to teď 66 a týden před ms 67 a to jsem ještě hrozně nateklá :nevim:. Dnes jsem si zkoušela oblečení a jsem z toho poravdě dost nešťastná. Málem jsem se v t kabince rozbrečela. Hodně se mi zhoršilo břicho a stehna. Nevim jak z toho ven, taky bych potřebovala aby mě někdo umravňoval. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
30.6.15 18:44

@Flenka to jsme na tom stejne :( je to hrozny pocit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.15 18:46

@loves a jak to funguje?? je to zdarma??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama