Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Dobrý večer.
Chci se zeptat, zda má cenu investovat do hedvábného povlaku na polštář, popřípadě jak dlouho povlak vydrží, aniž by se poničil?
Děkuji
Nevím kolik stojí hotový, šila jsem dceři z hedvábného dupionu a saténu, má 4 (40×60), používá je 4-5 let, pere v sáčku v pračce a zatím drží
Čtyři roky točím dva hedvábné kousky, žádné poničení či výrazné opotřebení nepozoruji.
@Pamina @Grizelda02 a mohu se zeptat jake používáte prací prostředky? Jestli přímo určené na hedvábí a značku?
@Fagalaga píše:
@Pamina @Grizelda02 a mohu se zeptat jake používáte prací prostředky? Jestli přímo určené na hedvábí a značku?
my spolu uz nebydlime, takze nevim, myslim ale, ze pere v beznych prostredcich