Vykašlávání krve při nemoci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eyeofthestorm
Povídálka 16 příspěvků 30.04.19 07:10
Vykašlávání krve při nemoci

Zdravím, asi před týdnem, možná dvěma jsem dostala kašel. Poté jsem přestala úplně mluvit s tím, že jsem si nemohla odkaslat. Když jsem začala brát léky, tak se mi kašel spustil. A před asi třemi dny jsem začala vykašlávat hleny s troškou krve. Myslím si, že mám podrážděnou sliznici. Ale pro klid duše se musím zeptat i tady :)

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4487 příspěvků 30.04.19 07:20

Sliznice je překrvená a neustálým kašláním ji dráždíš a cévka může jednoduše prasknout. Plašila bych, až kdybych opravdu kašlala krvavé cucky.

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 30.04.19 07:20

No, “pro klid duse” by sis sis mela zajit k dr, nez se ptat tady…

cecetka
Echt Kelišová 8229 příspěvků 30.04.19 08:48

@Eyeofthestorm Pro klid duse by ti Dr. mel nechat vysetrit sputum.

Russet
Neúnavná pisatelka 15935 příspěvků 30.04.19 08:55
@Eyeofthestorm píše:
Zdravím, asi před týdnem, možná dvěma jsem dostala kašel. Poté jsem přestala úplně mluvit s tím, že jsem si nemohla odkaslat. Když jsem začala brát léky, tak se mi kašel spustil. A před asi třemi dny jsem začala vykašlávat hleny s troškou krve. Myslím si, že mám podrážděnou sliznici. Ale pro klid duše se musím zeptat i tady :)

No, já bych se nevyptávala na Emiminu a šla k praktickému doktorovi. Nikdy jsem nevykašlávala krev :nevim:

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8677 příspěvků 30.04.19 16:48

Muj syn mel pri poslednim nachlazeni to stejne, cely prubeh, vcetne te krve. Ale k tomu dr bych zasla…on presne rekl to o te podrazdene sliznici.

tininas
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 30.04.19 16:58
@Eyeofthestorm píše:
Zdravím, asi před týdnem, možná dvěma jsem dostala kašel. Poté jsem přestala úplně mluvit s tím, že jsem si nemohla odkaslat. Když jsem začala brát léky, tak se mi kašel spustil. A před asi třemi dny jsem začala vykašlávat hleny s troškou krve. Myslím si, že mám podrážděnou sliznici.Ale pro klid duše se musím zeptat i tady :)

Pro klid duše jdu k lékaři.

Já to totiž ve své virtuální diagnostice vidím něco mezi pozdním stádiem tuberkulózy či pokročilou rakovinou.

splendis
Kecalka 432 příspěvků 30.04.19 17:24

@Eyeofthestorm pro klid duše volit emimino? :think:

Eyeofthestorm
Povídálka 16 příspěvků 30.04.19 19:06

Nemůžu se zeptat na zkušenosti lidí, kteří to měli přede mnou? Jsem v posledním ročníku. Čekají mě zkoušky. Nemám čas na doktory.

Váš příspěvek
Reklama