Výklad snu o kryse

Anonymka89
7.5.17 14:54

Výklad snu o kryse

Ahoj, je tady někdo, kdo se zabývá vykládáním snů? Mně se nedávno zdál takový podivný sen a byla jsem z něj trošku vedle… Totiž nedavno jsem si koupila nové květináče a semínka, která jsem si zasadila. Asi den na to se mi zdálo, jak se v květináče navrchu začíná kroutit nějaký červ… který postupně rost, furt se kroutil a nakonec se z něj stala krysa (černá nebo tmavě hnědá). Načež jsem tu krysu chytila za ocas a začala jí strašnou silou mlátit o rám postele…No chtěla jsem ji prostě zneškodnit. Krysa to přežila a potom už byla taková krotká, nevšímala si mě a jen se krčila v rohu, koukala a byla hodná. Mně to potom bylo nějak líto, že jsem jí dala až takovou nakládačku… Nevíte někdo o čem to by to mohlo být? :D Děkuju moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

81
7.5.17 19:14

Asi chcete rychle vědět co a jak…ale bez znalosti vašeho života a okolností, současné situace, to není jen tak. Netroufám si vykládat cizí sny, ale doporučuji přečíst knihu od S. Freuda Výklad snů. Nakonec si své sny každý může nejlépe vyložit sám - může to být sen symbolický, který vám něco napovídá o vaší současné situaci, ale stejně tak to může být úplně nevinný sen - prostě se vám v hlavě semlelo vše možné dohromady. Před časem jsem tuhle knihu četla taky a docela mi pomohla zorientovat se v mých (občas taky velmi podivných snech 8o ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama