Výkup oblečení Ostrava

Lia
4466
19.7.09 15:26

výkup oblečení Ostrava

Prosím o radu,

nevíte o nějakém second-handu nebo bazaru, kde by koupili oblečení?
Mám asi 200ks plus boty,kabelky, co nenosím..mám to sice na MMB, ale potřebovala bych se toho teď zbavit, co nejdříve..

Nevíte, kde by mi to oblečení vykoupili, pokud by mi dali peníze hned, ještě lépe..ale to už chci moc, že :-)
Jak tak koukám na ty hromady, bylo by asi nejlepší otevřít si vlastní sekáč :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6149
19.7.09 15:30

Pochybuju, že to někde vykoupí, zkusila bych spíš MMB nebo Aukro

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
452
19.7.09 15:50

Dětské věci berou v Leoně u radnice v centru. Ale zkušenosti nemám. Moc peněz prý nedávají.

Zkus dát inzerát v nějakém obchoďáku nebo sámošce. Na internet se mamky, které počítají každou korunu možná ani nedostanou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
19.7.09 16:54

ocen si to a pozvi kamosky domu :) at si vyberou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lia
4466
19.7.09 22:33

Holky, díky za rady..

Je to mé oblečení, takže Leona nee..
Kamarádky..je to za mé hubenější éry, takže spíš pro dcery kamarádek (ale žádné takové nemám..) je to povětšinou vel. 34..

Napadlo mě, že jsem viděla cosi na Svinově dole, zkusím tam zajet, až se dostanu do Ostravy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
19.8.09 13:12

Jestli myslíš naproti nádarží v takovém malém přízemním „kravíně“, kde je i holič a švec, tak tam už bazar není, je tam herna :evil: . Fční bazar je na 17. listopadu v Porubě, vedle rest. Poseidon (zastávka Domov sester).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
23.8.09 14:45

Ahojky Kim,
teď jsem mluvila se švagrovou, a sekáč co vykupuje dětské věci je prý na Dubině, jak je restaurace Maston.. sama už má nachystanou tašku a chce tam skáknout:-))
Denisa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Janicka_opicka
1.2.10 21:31

výkup - nákup

Leona ti dá pár korun, spíše fakt bych radila prodej přes mimibazar. Ani Aukro neni tak dobre na detske veci. Ja vetsinou rozdavam kamaradkam… Ale ted chodim do noveho sekace do Poruby, maji tam detske veci ale i pro me .-) Je to na Madarske ulici, maji i web, ale ztratila jsem letak - nynoš nebo nynošek nebo tak nějak:-( Je to u hospody Parlament, zastavka TRAM za Tescem. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
2
2.2.10 15:32

Je to Nynošek (na Maďarské ulici), dneska jsem šla s dětmi okolo, tak jsem nakoukla. Fakt spoustu krásných značkových věcí za hubičku. I pro sebe jsem něco našla. Takže super určitě se tam běžte podívat. Je tam i dětský koutek, tak se dětičky nenudily a já mohla v klidu prohlížet. :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pavlina76
25.6.10 23:59

výkup použitého oblečení

Dětské ale i ostatní oblečení vykupují v Porubě na ulici 17.listopadu, naproti fakultky. Tam už todle provozují strašně dlouho. Myslím, že se to jmenuje bazar mix. Hlavně tím že vykupují od lidí tak tam není takový ten odpad z Anglie atd, takže se tam dá i levně a dobře nakoupit.

• Nahlásit
  • Citovat
6.8.10 14:02
Pavlina76 píše:
Dětské ale i ostatní oblečení vykupují v Porubě na ulici 17.listopadu, naproti fakultky. Tam už todle provozují strašně dlouho. Myslím, že se to jmenuje bazar mix. Hlavně tím že vykupují od lidí tak tam není takový ten odpad z Anglie atd, takže se tam dá i levně a dobře nakoupit.

Tam už nikdy více, za krásnou zimní bundu 2roky starou, mi ta „milá“ paní nabídla 6Kč, prý mají zimních bund hodně.

Jsem myslela, že to semnou sekne 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.10 14:08

Podle mě je nejlepší aukro.

Já osobně už tam jsem více jak rok a prodala jsem zatím vše co jsem nabídla. Dokonce i po malém věci na donošení, na chalupu 7 kousků za 200Kč…když to shodnotím, tak se dá za měsíc vydělat i 2000Kč, pro někoho možná málo, ale mi se šiknou. :wink:
A o nakupování nemluvě, balík 40kusů za 150Kč i spoštovným, to byl kup. A až to vynosí, tak to půjde zase na prodej. :potlesk:

Jo a co se týče pěnez, tak pokud je to osobní odběr, penízky máš do 2-3dnů, záleží na domluvě.

Jen hold u toho musíte trošku více sedět, některé aukce končí třeba o půlnoci. Ale za nový kolotoč na postýlku Fischer-Price za 13Kč + 60poštovné to stojí.

Hodně štěstí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
machrhoumr
20.8.10 16:21

Děkujeme za kritiku

Tam už nikdy více, za krásnou zimní bundu 2roky starou, mi ta „milá“ paní nabídla 6Kč, prý mají zimních bund hodně.
Ale za nový kolotoč na postýlku Fischer-Price za 13Kč + 60poštovné to stojí.

Dobrý den,
dovolte mi abych se vyjádřil. Pokud Vám u nás milá paní nabídla za bundu 6,– zřejmě to nebyl poslední model od Versace, případně opravdu těchto druhů bund jsme měli v prodeji za 19,– hromady. Taky je možné, že bunda měla nějakou závadu. Pokuste se pochopit: - aby jste mohla například nakoupit budnu v sekáči za 20,– tak v našem případě tomu bude i odpovídat výkupní cena. Taktéž ale v naší prodejně najdete dětskou budnu za např. 200,–. U takovéto bundy Vám při výkupu nabídneme od 100,– do 150,– dle množství, které máme momentálně v prodeji.

A teď se pokuste vžít do role prodejce na aukru, který prodává kolotoč nad postýlku. Nebudete tentokrát vy ten kupující, ale prodávající a díky Vašemu rozhodnutí, dát zboží na aukru do prodeje od 1,– dopadnete tak, že si někdo pořídí Váš kolotoč za 13,–.
Možná, než budete příště psát takto „podivný“ komentář, který není příliš objektivní, tak se nad tímto zamyslíte.

Příklad s aukrem jsem zde uvedl z toho důvodu, že u nás máte na výběr - neprodat za nabízenou cenu. Na aukru, když se Vám aukce nepovede, tak máte jednoduše smůlu.

S pozdravem Petr Konieczný - majitel bazarmix

• Nahlásit
  • Citovat
22.8.10 13:43

Já jsem taky nesla věci do bazaru v Porubě, ale nečekala jsem zázraky, kolem 10-20kč, než aby mě to zabíralo místo na půdě, a byla jsem spokojená. Jasně, že tam neprodáte věci za 100 kč. Ale mě to stačilo. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23918
26.2.11 00:44
vanili píše:
Je to Nynošek (na Maďarské ulici), dneska jsem šla s dětmi okolo, tak jsem nakoukla. Fakt spoustu krásných značkových věcí za hubičku. I pro sebe jsem něco našla. Takže super určitě se tam běžte podívat. Je tam i dětský koutek, tak se dětičky nenudily a já mohla v klidu prohlížet. :palec: :palec:

On má ten Nynošek dvě prodejny? Já právě myslela, že tu na Maďarské ul. zrušili, nebo že není, na netu mají uvedené http://www.nynosek.cz/new/Info.html
Bohuslava Martinů, kousek od Alšáku. Jinak výběr velký, ceny dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama