Vylézt na Lysou Horu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jiri.25
Stálice 83 příspěvků 19.07.18 21:04
Vylézt na Lysou Horu

Bydlím v Beskydech a lidi který nebaví televize tu dost lezou na Lysou Horu což je nejvyšší hora Beskyd. Samotnému se ale nikdy nechce a tak by mne zajímalo jestli se tu najdou lidi kteří se chtějí přidat. Beskydy jsou krásné místo a jde tu zažít i dobrodružství. Dobré občerstvovací podmínky na vrcholu. :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4689 příspěvků 19.07.18 21:09

Tvoje způsoby jak sehnat ženu jsou čím dál zoufalejší… Alespoň nějakou minimální úroveň by to chtělo zachovat.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 19.07.18 21:10

Na fb je skupina Turistika v Beskydech… v jednom kuse se tam domlouvaji na vystup

vokishka
Extra třída :D 12743 příspěvků 19.07.18 21:11

@Prof. Farnsworth
to je ten, co mu má být 25 a na fotce vypadá tak na 50?

Jiri.25
Stálice 83 příspěvků 19.07.18 21:12

na fb dobrej tip omrknu to.

Prof. Farnsworth
Závislačka 4689 příspěvků 19.07.18 21:13
@vokishka píše:
@Prof. Farnsworth
to je ten, co mu má být 25 a na fotce vypadá tak na 50?

Ano. Je to ten co postupně zakládá další a další vlákna a postupně snižuje nároky (od „ty nejhezčí hlaste se, já si vyberu“ až po „je mi to jedno, hlavně aby to byla žena“).

Jiri.25
Stálice 83 příspěvků 19.07.18 21:15

Asi ne to bude vl. zkušenost.

Jiri.25
Stálice 83 příspěvků 19.07.18 21:16

Tak moc se tu toho neděje. Zkouším přinést čerstvý vítr.

Russet
Extra třída :D 11583 příspěvků 19.07.18 22:17
@Jiri.25 píše:
Tak moc se tu toho neděje. Zkouším přinést čerstvý vítr.

Ale Jiříku, tady se toho děje dost, jen máš asi odlišné pole zájmu. Tak nelez na epipi a jdi na pořádnou seznamku, když jsi líný lézt na kopec sám.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19374 příspěvků 19.07.18 22:19

no děkuju pěkně … zamlada stačilo. Nesnáším skupinové výstupy a nesnáším výstupy na Lysou.

Jiri.25
Stálice 83 příspěvků 19.07.18 22:28

Že je to baví čučet do tej bedny od whisky vypitý. postavil bych malej dům..........­.....Lidi nemaj smysl pro romantiku :poblion:

neumisa
Neúnavná pisatelka 19374 příspěvků 19.07.18 22:31
@Jiri.25 píše: Že je to baví čučet do tej bedny od whisky vypitý. postavil bych malej dům..........­.....Lidi nemaj smysl pro romantiku :poblion:

romantiku jo, bednu klidně - ale ne na Lysé :mrgreen:

mrav
Neúnavná pisatelka 18000 příspěvků 19.07.18 23:00
@Jiri.25 píše: Že je to baví čučet do tej bedny od whisky vypitý. postavil bych malej dům..........­.....Lidi nemaj smysl pro romantiku :poblion:

Ale mám smysl pro romantiku. Hele, vezmeš mi dcerku na záda - to víš, skoro ve třech letech toho ještě moc neujde - a jdeme. :mrgreen: :mavam:

Jiri.25
Stálice 83 příspěvků 20.07.18 12:07

Teď jsem šel dolů kolem bystrého potoka a voda už opadá. Za chvíli vysvitne slunko takže se bude dát jít skvěle. Pokud se chce kdokoli přidat pak je vítán. Počet dětí pro má záda je však omezen a doufám, že nebudu kárán slečnou Mrav. Máte tam ode mne vzkaz Jirka.

Prof. Farnsworth
Závislačka 4689 příspěvků 20.07.18 16:33
@Jiri.25 píše:
Teď jsem šel dolů kolem bystrého potoka a voda už opadá. Za chvíli vysvitne slunko takže se bude dát jít skvěle. Pokud se chce kdokoli přidat pak je vítán. Počet dětí pro má záda je však omezen a doufám, že nebudu kárán slečnou Mrav. Máte tam ode mne vzkaz Jirka.

@mrav je chlap woe ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >