Vymáhání pohledávek v energetické společnosti

Anonymní
23.2.16 18:18

Vymáhání pohledávek v energetické společnosti

Děkuji za anonymitu.
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo pracuje na pozici vymáhání pohledávek, nejlépe v energetice. Jestli byste mi mohly napsat co vše je náplní vaší práce, nějak stručně popsat jak vaše práce probíhá. Jste s touto práci spokojeni? Jakékoliv postřehy o této práci mi pomohou. Rozhoduji se nad změnou, zatím o tom nikdo neví, proto anonym. Mnohokrát Vám děkuji za všechny odpovědi. T.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Verun83
23.2.16 18:45

V pohledavkach jsem delala 7 let, 3,5r v bance(tam teda nejdrive jako operator a pak jako team leader) a 3,5r v obchodni firme. V bance jsme jen volali dluzniky ze systemu, podle ruzne dluznosti. Mene dluzne zakazniky vetsinou staci jen upozornit a uhradi, u vice dluznych je to proste urgence za urgenci, lzou, vymlouvaji se. Nekdy se musi tvrde.
V obchodni firme to zas bylo jinak, byli to obchodni partneri, takze z nich mohl byt i dalsi obchod. Tam jsem posilala i upominky, komunikovala pres email. Bylo to na jine urovni, ale delala jsem i jine veci, komunikace s pravnikem, kvuli hodne dluznym firem, s pojistovnou, co nam pojistovala pohledavky. Ale v podstate jde o to same, mensi dluzniky upozornis, jen takovy zdvorilostni hovor, s vetsima dluznikama uz mluvis jinak. Kazda firma to ma nejak nastavene.

• Nahlásit
  • Citovat
4
17.7.18 12:48

Dobrý den,máte zkušenosti,proto by mě zajímalo,jestli se mohu bránit proti firmě,která mě od počátku uváděla v omyl.Jedná se o KTST Opava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama